Volvo S60

Volvo S60
Zdjęcie: Vauxford / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Oficjalne dane wymieniają 279 wersji modelu Volvo S60 (2001–2026) na rynkach: Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Każdy rynek publikuje własne dane, zmierzone według własnej procedury testowej.

W skrócie

Lata w danych
2001–2026
Rynki
Unia Europejska, Wielka Brytania, Francja, Stany Zjednoczone i Kanada
Silniki
od 1,6 l do 3,0 l
Moc
od 84 kW (114 KM) do 335 kW (455 KM)
Paliwa
Diesel, Benzyna, Hybryda, Hybryda plug-in, Paliwo wieloskładnikowe (E85), Gaz ziemny i LPG
Najniższe zużycie paliwa (Francja)
3,8 l/100 km (NEDC)
Najniższe zużycie paliwa (Wielka Brytania)
3,8 l/100 km (NEDC)
Najniższe zużycie paliwa (Unia Europejska)
6,0 l/100 km (WLTP)
Hybryda plug-in, ważona (Unia Europejska)
0,7 l/100 km (WLTP)
Hybryda plug-in, ważona (Wielka Brytania)
6,2 l/100 km (WLTP)
Nowe rejestracje w UE
222 726

Czym jest Volvo S60?

S60 to czterodrzwiowy sedan Volvo z opadającą linią dachu, która nadaje mu bardziej sportowy wygląd niż tradycyjnemu sedanowi rodzinnemu. Należy do serii 60 i plasuje się między mniejszymi samochodami Volvo a większymi modelami serii 90. Jego sylwetka i nadwozie odpowiadają kierowcom szukającym komfortowego auta na co dzień, bez dłuższego dachu kombi czy wyższego nadwozia SUV-a.

W momencie debiutu płynna sylwetka S60 wniosła powiew świeżości do designu sedanów Volvo, zachowując jednocześnie praktyczność czterodrzwiowego auta. Model ten kontynuuje tę koncepcję przez trzy generacje, przechodząc zmiany w zakresie wyglądu, platformy oraz gamy jednostek napędowych.

Generacje i silniki

Pierwsza generacja (2001–2009, P2) ugruntowała pozycję S60 jako kompaktowego sedana klasy wyższej o sylwetce inspirowanej coupé. Druga generacja (2011–2018, P3) przyniosła nowy design. Trzecia generacja (2019–obecnie, SPA) przeszła na architekturę Scalable Product Architecture Volvo i wprowadziła do oferty napędy hybrydowe oraz hybrydowe typu plug-in.

W UE pojemności silników wynoszą od 1,5 L do 3,0 L, a moc od 84 kW (114 PS) do 270 kW (367 PS). Wersje brytyjskie obejmują silniki od 1,6 L do 2,5 L o mocy od 122 kW (165 PS) do 335 kW (455 PS). Na różnych rynkach S60 oferowano z napędami benzynowymi, wysokoprężnymi, hybrydowymi i hybrydowymi typu plug-in, a na niektórych także zasilanymi E85, gazem ziemnym lub LPG.

Zużycie paliwa i rynki

W UE najniższa podana wartość dla wersji benzynowych, wysokoprężnych i hybrydowych wynosi 6 L/100 km w cyklu WLTP. Najniższa wartość dla hybrydy plug-in to 0,7 L/100 km WLTP. Ta oficjalna wartość ważona zakłada częściową jazdę w trybie elektrycznym. W Wielkiej Brytanii najniższa wartość dla wersji benzynowych, wysokoprężnych i hybrydowych wynosi 3,8 L/100 km w cyklu NEDC; najniższa wartość dla hybrydy plug-in to 6,2 L/100 km w cyklu WLTP. Procedury testowe różnią się, dlatego wyniki z poszczególnych rynków nie są bezpośrednio porównywalne.

Oficjalne dane rejestracyjne w UE obejmują lata 2010–2025, dane brytyjskie lata 2001–2026, a francuskie lata 2012–2015. Dane z USA i Kanady obejmują okres 2001–2025. Najniższa podana wartość dla USA wynosi 7,8 L/100 km w teście EPA; w Kanadzie jest to 8 L/100 km w teście NRCan 5-cycle. Europa stosuje normę WLTP lub, w starszych danych, NEDC; USA korzystają z testów EPA, a Kanada z procedury 5-cycle.

Pytania i odpowiedzi

Jaki typ nadwozia ma Volvo S60?

Jest to czterodrzwiowy sedan z linią dachu nawiązującą do modeli typu coupe.

Która generacja S60 korzysta z platformy SPA?

Trzecia generacja, produkowana od 2019 roku do dzisiaj, wykorzystuje architekturę SPA od Volvo.

Jakie jest najniższe podane zużycie paliwa hybrydy plug-in w UE?

Wynosi ono 0,7 L/100 km w cyklu WLTP – jest to oficjalna wartość ważona zakładająca częściową jazdę w trybie elektrycznym.

Czy S60 było sprzedawane w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie?

Tak. Oficjalne dane obejmują roczniki modeli w USA i Kanadzie z lat 2001–2025.

S60 first generation (2001–2009)

Volvo S60 first generation
Zdjęcie: Vauxford / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Kody modeli: P2 · Źródła: ipdusa.com, en.wikipedia.org

W skrócie: Długość 4580–4600 mm · Masa własna 1403–1516 kg · Prędkość maksymalna 205–235 km/h · Odsetek zaliczeń MOT za pierwszym razem dla aut w wieku 13 lat i więcej: 69,4% (Średnia dla Wielkiej Brytanii 69,2%) Dane techniczne, niezawodność i wszystkie wersje →

Pokaż wszystkie wersje (58)

S60 second generation (2010–2018)

Volvo S60 second generation
Zdjęcie: IFCAR / Wikimedia Commons · Public domain

Kody modeli: P3 · Źródła: ipdusa.com, en.wikipedia.org

W skrócie: Długość 4630–4640 mm · Masa własna 1382–1482 kg · Prędkość maksymalna 195–230 km/h · Odsetek zaliczeń MOT za pierwszym razem dla aut w wieku 9–12 lat: 81,2% (Średnia dla Wielkiej Brytanii 77,9%) Dane techniczne, niezawodność i wszystkie wersje →

Pokaż wszystkie wersje (155)

S60 third generation (od 2019)

Volvo S60 third generation
Zdjęcie: Vauxford / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Kody modeli: SPA · Źródła: en.wikipedia.org, volvocars.com

W skrócie: Długość 4760–4780 mm · Masa własna 1577–1948 kg · Prędkość maksymalna 180–240 km/h · Odsetek zaliczeń MOT za pierwszym razem dla aut w wieku 4–5 lat: 91,2% (Średnia dla Wielkiej Brytanii 91,0%) Dane techniczne, niezawodność i wszystkie wersje →

Pokaż wszystkie wersje (66)

Unia Europejska 30 wersji

Nowe samochody zarejestrowane w UE (oraz w Norwegii i Islandii), na podstawie danych Europejskiej Agencji Środowiska. Dane według procedury NEDC do 2020 roku i WLTP od 2021 roku; wersje są pogrupowane według silnika i mocy wraz z liczbą rejestracji.

Lata i wersjaSilnikMocPaliwoZużycie (cykl mieszany)CO₂Zasięg elektrycznyRejestracje w UE
2021–20252,0 l145 kW (197 KM)Hybryda6,2–6,5 l/100 km WLTP140–150 g/km–5037
2022–20252,0 l228 kW (310 KM)Hybryda plug-in0,7–1,0 l/100 km WLTP16,5–17,9 kWh/100 km WLTP17–20 g/km83–92 km1892
2021–20252,0 l184 kW (250 KM)Hybryda6,8–7,2 l/100 km WLTP156–164 g/km–4263
2021–20242,0 l186 kW (253 KM)Hybryda plug-in0,7–1,8 l/100 km WLTP15,6–17,2 kWh/100 km WLTP16–41 g/km55–93 km1158
2021–20242,0 l120 kW (163 KM)Hybryda6,0–6,6 l/100 km WLTP140–152 g/km–1373
2021–20222,0 l223 kW (303 KM)Hybryda plug-in1,8–2,0 l/100 km WLTP15,9–16,0 kWh/100 km WLTP41–44 g/km54–55 km1736
2021–20222,0 l233 kW (317 KM)Hybryda plug-in2,2–2,3 l/100 km WLTP15,5–15,8 kWh/100 km WLTP47–49 g/km56–59 km488
20212,0 l145 kW (197 KM)Benzyna6,0 l/100 km WLTP145 g/km–416
20212,0 l140 kW (190 KM)Benzyna8,4 l/100 km WLTP166 g/km–241
20212,0 l184 kW (250 KM)Benzyna6,8 l/100 km WLTP159 g/km–220
20212,0 l120 kW (163 KM)Benzyna6,6 l/100 km WLTP149 g/km–16
2019–20202,0 l140 kW (190 KM)Benzyna–151–153 g/km–6581
2019–20202,0 l184 kW (250 KM)Benzyna–153–155 g/km–11 398
2019–20202,0 l223 kW (303 KM)Hybryda plug-in15,1–15,2 kWh/100 km NEDC38–40 g/km54 km3456
20202,0 l184 kW (250 KM)Hybryda–142 g/km–530
2019–20202,0 l233 kW (317 KM)Hybryda plug-in16,8–17,2 kWh/100 km NEDC45–47 g/km49 km726
20202,0 l145 kW (197 KM)Hybryda–138 g/km–486
20202,0 l186 kW (253 KM)Hybryda plug-in15,3 kWh/100 km NEDC39 g/km55 km378
20202,0 l120 kW (163 KM)Hybryda–134 g/km–213
2019–20202,0 l28 kW (38 KM)Hybryda plug-in14,9–15,7 kWh/100 km NEDC40–43 g/km53 km215
2019–20202,0 l155 kW (211 KM)Benzyna–150 g/km–244
2019–20202,0 l186 kW (253 KM)Benzyna–157–158 g/km–329
2019–20202,0 l228 kW (310 KM)Benzyna–168 g/km–113
20202,0 l145 kW (197 KM)Benzyna–138 g/km–62
20202,0 l240 kW (326 KM)Benzyna–170 g/km–13
20191,5 l112 kW (152 KM)Benzyna–134 g/km–146
20192,0 l88 kW (120 KM)Diesel–102 g/km–124
20192,0 l110 kW (150 KM)Diesel–110 g/km–92
20192,0 l140 kW (190 KM)Diesel–113 g/km–36
20192,0 l112 kW (152 KM)Benzyna–131 g/km–28

Wielka Brytania 29 wersji

Nowe samochody w sprzedaży w Wielkiej Brytanii, na podstawie danych Vehicle Certification Agency. Dane NEDC do 2018 roku i dane WLTP po tym okresie; lata to roczniki, w których pojawiła się dana wersja.

Lata i wersjaSilnikMocPaliwoSkrzynia biegówZużycie (cykl mieszany)CO₂Zasięg elektryczny
2025–2026B5 Ultimate2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna6,7 l/100 km WLTP152 g/km–
2025–2026B5 Plus2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna7,4 l/100 km WLTP168 g/km–
2026B5 AWD Plus2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna7,1 l/100 km WLTP162 g/km–
2026B5 AWD Ultimate2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna7,2 l/100 km WLTP163 g/km–
2026Recharge Plug-in Hybrid T8 Plus AWD · Recharge Plug-in Hybrid T8 Ultimate AWD2,0 l335 kW (455 KM)Hybryda plug-in8-biegowa automatyczna16,9 kWh/100 km WLTP142 g/km89 km
2026Recharge Plug-in Hybrid T8 AWD Ultimate2,0 l335 kW (455 KM)Hybryda plug-in8-biegowa automatyczna17,2 kWh/100 km WLTP–89 km
2023–2025B5 AWD Plus2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda–7,1 l/100 km WLTP162 g/km–
2023–2025B5 AWD Ultimate2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda–7,2 l/100 km WLTP163 g/km–
2022–2025Recharge Plug-in Hybrid T8 Plus AWD · Recharge Plug-in Hybrid T8 Ultimate AWD2,0 l335 kW (455 KM)Hybryda plug-in–16,9 kWh/100 km WLTP142 g/km89 km
2023–2025Recharge Plug-in Hybrid T8 AWD Ultimate2,0 l335 kW (455 KM)Hybryda plug-in–17,2 kWh/100 km WLTP–89 km
2024B5 Ultimate2,0 l250 kW (340 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna6,7 l/100 km WLTP152 g/km–
2024B5 AWD Plus2,0 l250 kW (340 KM)Hybryda–7,1 l/100 km WLTP162 g/km–
2024B5 AWD Ultimate2,0 l250 kW (340 KM)Hybryda–7,2 l/100 km WLTP163 g/km–
2024B5 Plus2,0 l250 kW (340 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna7,4 l/100 km WLTP168 g/km–
2024Recharge Plug-in Hybrid T8 AWD Ultimate2,0 l455 kW (619 KM)Hybryda plug-in–17,2 kWh/100 km WLTP–89 km
2024Recharge Plug-in Hybrid T8 Plus AWD · Recharge Plug-in Hybrid T8 Ultimate AWD2,0 l455 kW (619 KM)Hybryda plug-in–16,9 kWh/100 km WLTP142 g/km89 km
2021–2023B5 Inscription · B5 R-Design · B5 Ultimate2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna6,7 l/100 km WLTP152 g/km–
2021–2023B5 Inscription · B5 R-Design · B5 Plus2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna7,4 l/100 km WLTP168 g/km–
2020–2021B5 Inscription 18" Alloy · B5 Inscription 19" Alloy · B5 R-Design 19" Alloy i 1 kolejna wersja wyposażenia2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna7,1 l/100 km WLTP146 g/km–
2020–2021B5 Inscription 18" Alloy · B5 Inscription 19" Alloy · B5 R-Design 18" Alloy i 2 kolejne wersje wyposażenia2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna7,5 l/100 km WLTP170 g/km–
2020–2021B5 R-Design 18" Alloy2,0 l184 kW (250 KM)Hybryda8-biegowa automatyczna6,8 l/100 km WLTP146 g/km–
2021Recharge T8 Plug-in Hybrid R-Design2,0 l288 kW (392 KM)Hybryda plug-in–14,0 kWh/100 km WLTP40–46 g/km59 km
2021Recharge T8 Plug-in Hybrid Polestar Engineered2,0 l298 kW (405 KM)Hybryda plug-in–17,5 kWh/100 km WLTP45–56 g/km51 km
2020T5 Inscription Plus 18" Alloy · T5 Inscription Plus 19" Alloy · T5 Inscription Plus 20" Alloy i 3 kolejne wersje wyposażenia2,0 l184 kW (250 KM)Benzyna8-biegowa automatyczna7,1–8,0 l/100 km WLTP161–181 g/km–
2020T8 Twin Engine AWD R-Design Plus 18" Alloy2,0 l223 kW (303 KM)Hybryda plug-in–6,2–7,1 l/100 km WLTP16,4–17,4 kWh/100 km WLTP36–51 g/km52 km
2020T8 Twin Engine AWD R-Design Plus 19" Alloy2,0 l223 kW (303 KM)Hybryda plug-in–6,2–7,1 l/100 km WLTP16,4–17,4 kWh/100 km WLTP36–51 g/km54 km
2019T5 R-Design Edition 18" Alloy · T5 R-Design Edition 19" Alloy · T5 R-Design Edition 20" Alloy2,0 l184 kW (250 KM)Benzyna–7,1–8,0 l/100 km WLTP––
2019T5 Inscription Plus 18" Alloy · T5 Inscription Plus 19" Alloy · T5 Inscription Plus 20" Alloy i 3 kolejne wersje wyposażenia2,0 l184 kW (250 KM)Benzyna8-biegowa automatyczna7,1–8,0 l/100 km WLTP––
2019T8 Twin Engine AWD R-Design Plus 18" Alloy · T8 Twin Engine AWD R-Design Plus 19" Alloy2,0 l223 kW (303 KM)Hybryda–6,2–7,1 l/100 km WLTP–49–58 km

Stany Zjednoczone 5 wersji

Roczniki modelowe sprzedawane w USA, na podstawie danych EPA i Departamentu Energii (fueleconomy.gov). Wartości MPG w teście EPA; litry na 100 km = 235,215 ÷ MPG.

Lata i wersjaSilnikPaliwoSkrzynia biegówNapędZużycie (cykl mieszany)CO₂
2019–2025SIDI; PHEV2,0 lHybryda plug-in8-biegowa automatycznaNapęd na wszystkie koła30–31 MPG (7,6–7,8 l/100 km) EPA62–96 g/km
2023–2025SIDI; Mild Hybrid2,0 lHybryda8-biegowa automatycznaNapęd na przód30 MPG (7,8 l/100 km) EPA183–186 g/km
2023–2025SIDI; Mild Hybrid2,0 lHybryda8-biegowa automatycznaNapęd na wszystkie koła28 MPG (8,4 l/100 km) EPA194–196 g/km
2019–2022SIDI2,0 lBenzyna8-biegowa automatycznaNapęd na przód27–30 MPG (7,8–8,7 l/100 km) EPA186–200 g/km
2019–2022SIDI2,0 lBenzyna8-biegowa automatycznaNapęd na wszystkie koła25–28 MPG (8,4–9,4 l/100 km) EPA196–219 g/km

Kanada 2 wersje

Roczniki modelowe sprzedawane w Kanadzie, na podstawie ocen zużycia paliwa Natural Resources Canada (test 5-cyklowy).

Lata i wersjaSilnikPaliwoSkrzynia biegówZużycie (cykl mieszany)CO₂Zasięg elektryczny
2020–2025Compact2,0 lHybryda plug-in8-biegowa automatyczna7,6–7,8 l/100 km 5-cycle58–94 g/km35–64 km
2019–2025Compact2,0 lBenzyna8-biegowa automatyczna8,0–9,4 l/100 km 5-cycle186–219 g/km–

Akcje przywoławcze Volvo S60

89 oficjalnych kampanii przywoławczych dotyczących bezpieczeństwa modelu Volvo S60 z NHTSA (USA), DVSA (Wielka Brytania) lub unijnego Safety Gate. Naprawy w ramach kampanii są zwykle bezpłatne w serwisach producenta.

  • Element zamka drzwi może pęknąć2017
  • Obraz z kamery cofania może nie wyświetlać się na wstecznym biegu2023–2025
  • Hamulce mogą przestać działać po jeździe wybiegiem z góry
  • Działanie hamulców może zostać utracone podczas zjeżdżania ze wzniesienia2023–2025
  • Obraz z kamery cofania może nie wyświetlać się po włączeniu biegu wstecznego2023–2025

Zobacz wszystkie 89 akcji przywoławczych

Podobne modele innych marek

Oficjalne wartości są mierzone w ramach standardowych procedur testowych i różnią się w zależności od rynku. Twoje zużycie zależy od tego, jak, gdzie i w jakich warunkach jeździsz.