Peugeot 208

Peugeot 208
Foto: Vauxford / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Ametlikud andmed loetlevad 290 Peugeot 208 (2011–2026) versiooni turgudel Euroopa Liidus, Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal. Iga turg avaldab oma näitajad, mida mõõdetakse oma katsemenetluse järgi.

Lühidalt

Aastad andmetes
2011–2026
Turuosad
Euroopa Liit, Ühendkuningriik, Prantsusmaa
Mootorid
1,0 L kuni 1,6 L
Võimsus
50 kW (68 hj) kuni 156 kW (212 hj)
Kütused
Elekter, Bensiin, Diisel, Hübriid, Pistikhübriid, LPG
Madalaim kütusekulu (Ühendkuningriik)
3,0 l / 100 km (NEDC)
Madalaim kütusekulu (Prantsusmaa)
3,3 l / 100 km (NEDC)
Madalaim kütusekulu (Euroopa Liit)
4,0 l / 100 km (WLTP)
Pistikhübriid, kaalutud (Euroopa Liit)
4,2 l / 100 km (WLTP)
Uued registreerimised EL-is
5 191 947

Mis on Peugeot 208?

Peugeot 208 on margi linnaautode valikusse kuuluv väike luukpära, mida nimetatakse sageli ka superminiks. Selle kompaktne kuju sobib linnasõiduks ja luukpära kere on praktiline igapäevasõitudel. Esimese 208-ga tutvustas Peugeot i-Cockpit-salongi, kus on kompaktne rool ja selle kohale paigutatud näidikud. Hiljem lisandus mudelivalikusse täiselektriline versioon.

Peugeot 208 põlvkonnad

208 I oli tootmises aastatel 2012–2019. Võrreldes eelkäijaga olid selle mõõtmed kompaktsemad ja see tõi kaasa i-Cockpit-salongi. 208 II järgnes 2019. aastal julgemas kujunduses ning elektriajamiga versioon tuli bensiinimootorite ja diiselmootorite kõrvale.

Mootorid, võimsus ja ametlik kütusekulu

Aastate 2011–2025 ametlikud EL-i registreerimisandmed hõlmavad bensiini-, diisli-, hübriid-, pistikhübriid-, elektri-, LPG- ja muid kütuseliike. Mootori töömahud jäävad vahemikku 1,0 L kuni 1,6 L ning võimsus 50 kW (68 PS) kuni 153 kW (208 PS). Bensiini-, diisel- ja hübriidversioonide väikseim näidatud kütusekulu on 4 L/100 km WLTP katse järgi. Pistikhübriidi väikseim näitaja on 4,2 L/100 km WLTP järgi. See on kaalutud näitaja, mille arvutamisel eeldatakse, et osa sõidust läbitakse elektriga.

Ühendkuningriigi aastate 2012–2026 andmetes on bensiini-, diisel- või hübriidversioonide väikseim näitaja 3 L/100 km NEDC katse järgi. Prantsusmaa aastate 2012–2026 andmetes on väikseim näitaja 3,3 L/100 km NEDC järgi. WLTP ja NEDC on erinevad Euroopa katsemetoodikad, mistõttu nende tulemused ei ole otseselt võrreldavad.

Kus Peugeot 208 müüdi?

208 on esindatud Euroopa Liidu, Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa ametlikes andmetes. EL-i registreerimisandmed hõlmavad aastaid 2011–2025, Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa andmed aga aastaid 2012–2026. Kütuseliikide valik on turgudel erinev: sisepõlemismootoriga versioonide kõrval on olemas ka elektriautod.

Küsimused ja vastused

Millal olid Peugeot 208 põlvkonnad tootmises?

208 I oli tootmises aastatel 2012–2019 ja sellele järgnes 208 II, mis tuli turule 2019. aastal.

Kui suur on 208 väikseim loetletud ametlik kütusekulu?

Ühendkuningriigi NEDC andmetes on bensiini-, diisel- ja hübriidversioonide väikseim näitaja 3 L/100 km. Nende kütuseliikide väikseim EL-i WLTP näitaja on 4 L/100 km.

Kas Peugeot 208 on saadaval elektriautona?

Jah. Elektriversioonid on esindatud EL-i, Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa turuandmetes.

208 208 I (2012–2019)

Peugeot 208 208 I
Foto: M 93 / Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0 de

Mudelikoodid: A9 · Müügil turgudel: Euroopa Liit, Ühendkuningriik ja Prantsusmaa · Allikad: autozine.co.uk, australiancar.reviews

Lühiülevaade: Pikkus 3960–3970 mm · Tühimass 950–1065 kg · Tippkiirus 163–190 km/h · Tehnoülevaatuse esmakordse läbimise määr vanuses 9–12 aastat: 76,1% (Ühendkuningriigi keskmine 77,9%) Tehnilised andmed, töökindlus ja kõik versioonid →

Näita kõiki 162 versioone

208 208 II (alates 2019)

Peugeot 208 208 II
Foto: Vauxford / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Mudelikoodid: P21 · Müügil turgudel: Euroopa Liit, Ühendkuningriik ja Prantsusmaa · Allikad: en.wikipedia.org, peugeot.co.uk

Lühiülevaade: Pikkus 4060 mm · Tühimass 955–1430 kg · Tippkiirus 150–204 km/h · Tehnoülevaatuse esmakordse läbimise määr vanuses 3 aastat: 93,1% (Ühendkuningriigi keskmine 92,2%) Tehnilised andmed, töökindlus ja kõik versioonid →

Näita kõiki 125 versioone

Euroopa Liit 53 versiooni

Euroopa Keskkonnaameti andmetel EL-is (lisaks Norras ja Islandil) registreeritud uued autod. Andmed NEDC katsemenetluse kohta kuni 2020. aastani ja WLTP kohta alates 2021. aastast; versioonid on rühmitatud mootori ja võimsuse ning registreerimiste arvu järgi.

Aastad ja versioonMootorVõimsusKütusKütusekulu (keskmine)CO₂Elektriline sõiduulatusEL-i registreerimised
2023–20251,2 L74 kW (101 hj)Hübriid4,5 L / 100 km WLTP102 g/km–98 248
2021–20251,2 L74 kW (101 hj)Bensiin5,2–5,3 L / 100 km WLTP116–120 g/km–440 327
2023–20251,2 L100 kW (136 hj)Hübriid4,6–4,7 L / 100 km WLTP104–105 g/km–20 924
2021–2025Elektrimootor100 kW (136 hj)Elekter15,5–16,4 kWh / 100 km WLTP0 g/km338–361 km134 942
2021–20251,2 L55 kW (75 hj)Bensiin5,2–5,4 L / 100 km WLTP119–120 g/km–199 442
2022–2025Elektrimootor115 kW (156 hj)Elekter14,3–17,3 kWh / 100 km WLTP0 g/km385–403 km15 443
2021–2025Elektrimootor57 kW (77 hj)Elekter15,5–16,4 kWh / 100 km WLTP0 g/km339–361 km77 628
2024–2025Elektrimootor62 kW (84 hj)Elekter14,2–14,4 kWh / 100 km WLTP0 g/km401–415 km792
20251,2 L74 kW (101 hj)Pistikhübriid4,5 L / 100 km WLTP101 g/km–295
2021–20251,5 L75 kW (102 hj)Diisel4,0–4,2 L / 100 km WLTP106–109 g/km–143 679
20251,2 L100 kW (136 hj)Pistikhübriid4,6 L / 100 km WLTP104 g/km–17
2021–20241,2 L96 kW (131 hj)Bensiin5,3–5,4 L / 100 km WLTP122 g/km–27 551
20241,2 L100 kW (136 hj)Bensiin4,6 L / 100 km WLTP104 g/km–69
20231,2 L67 kW (91 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP119 g/km–109
20231,2 L110 kW (150 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP119 g/km–51
2023Elektrimootor67 kW (91 hj)Elekter15,6 kWh / 100 km WLTP0 g/km358 km19
20231,2 L81 kW (110 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP120 g/km–17
20231,2 L84 kW (114 hj)Bensiin5,2 L / 100 km WLTP118 g/km–15
20231,2 L95 kW (129 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP121 g/km–13
20231,2 L132 kW (179 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP119 g/km–13
20231,2 L69 kW (94 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP119 g/km–12
20231,2 L85 kW (116 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP120 g/km–12
20231,2 L91 kW (124 hj)Bensiin5,4 L / 100 km WLTP121 g/km–12
20231,2 L72 kW (98 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP120 g/km–11
20231,2 L112 kW (152 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP120 g/km–11
20231,2 L68 kW (92 hj)Bensiin5,2 L / 100 km WLTP117 g/km–10
20231,2 L140 kW (190 hj)Bensiin5,3 L / 100 km WLTP120 g/km–10
20221,2 L81 kW (110 hj)Bensiin–103 g/km–51
20221,6 L68 kW (92 hj)Diisel–95 g/km–51
20221,2 L55 kW (75 hj)LPG4,0 L / 100 km WLTP118 g/km–29
2021–100 kW (136 hj)Pistikhübriid4,2 L / 100 km WLTP121 g/km–121
2019–20201,2 L74 kW (101 hj)Bensiin–98 g/km–188 745
2019–20201,5 L75 kW (102 hj)Diisel–87–92 g/km–181 655
2019–20201,2 L55 kW (75 hj)Bensiin–94 g/km–78 559
2019–2020Elektrimootor57 kW (77 hj)Elekter16,4–17,6 kWh / 100 km NEDC0 g/km338 km50 682
2019–20201,2 L96 kW (131 hj)Bensiin–103 g/km–23 978
2019–20201,2 L–Bensiin–98–110 g/km–39 668
2020Elektrimootor100 kW (136 hj)Elekter16,6 kWh / 100 km NEDC0 g/km336 km13 008
2019–20201,5 L–Diisel–85–91 g/km–3194
2019–20201,2 L61 kW (83 hj)Bensiin–110–111 g/km–211 710
2019–20201,2 L81 kW (110 hj)Bensiin–111–113 g/km–57 354
20201,5 L–Diisel–86 g/km–56
2019–20201,2 L50 kW (68 hj)Bensiin–108–110 g/km–41 396
20201,5 L75 kW (102 hj)Bensiin–103 g/km–20
20201,5 L57 kW (77 hj)Diisel–85 g/km–16
2020–57 kW (77 hj)Muu kütus–85 g/km–11
20191,6 L55 kW (75 hj)Diisel–89 g/km–1232
20191,2 L60 kW (82 hj)Bensiin–104 g/km–356
20191,6 L73 kW (99 hj)Diisel–87 g/km–162
20191,2 L75 kW (102 hj)Bensiin–110 g/km–34
20191,5 L61 kW (83 hj)Diisel–96 g/km–32
20191,2 L60 kW (82 hj)LPG–106 g/km–30
20191,5 L53 kW (72 hj)Diisel–96 g/km–16

Ühendkuningriik 66 versiooni

Ühendkuningriigis müügil olevad uued autod sõidukite sertifitseerimisagentuurilt (Vehicle Certification Agency). NEDC andmed kuni 2018. aastani ja WLTP andmed pärast seda; aastad tähistavad versiooni ilmumise aastaid.

Aastad ja versioonMootorVõimsusKütusKäigukastKütusekulu (keskmine)CO₂Elektriline sõiduulatus
2025–2026Electric 50 kWh (Active Premium+ & Allure Premium+) · Electric 50 kWh 136 (Allure) · Electric 50 kWh 136 (VL) (Allure Plus & Envy)Elektrimootor100 kW (136 hj)ElekterAutomaat15,0 kWh / 100 km WLTP0 g/km373 km
2025–2026Electric 50 kWh (Active Premium+ & Allure Premium+) · Electric 50 kWh 136 (Allure) · Electric 50 kWh 136 (VH) (Allure Plus & Envy)Elektrimootor100 kW (136 hj)ElekterAutomaat16,2 kWh / 100 km WLTP0 g/km346 km
2025–2026Electric 50 kWh (GT) · Electric 50 kWh 136 (GT & GT Premium) · Electric 50 kWh 136 (VL) (GT & GT Premium)Elektrimootor100 kW (136 hj)ElekterAutomaat15,2 kWh / 100 km WLTP0 g/km362 km
2025–2026Electric 50 kWh (GT) · Electric 50 kWh 136 (GT & GT Premium) · Electric 50 kWh 136 (VH) (GT & GT Premium)Elektrimootor100 kW (136 hj)ElekterAutomaat17,3 kWh / 100 km WLTP0 g/km331 km
2025–2026Electric 54 kWh UHZKWZ-K0R000 · Electric 51 kWh 156Elektrimootor115 kW (156 hj)ElekterAutomaat13,8–15,4 kWh / 100 km WLTP0 g/km374–416 km
2026Electric 51 kWh 156 (VH)Elektrimootor115 kW (156 hj)ElekterAutomaat15,4 kWh / 100 km WLTP0 g/km397 km
2026Electric 51 kWh 156 (VL)Elektrimootor115 kW (156 hj)ElekterAutomaat13,8 kWh / 100 km WLTP0 g/km439 km
2026Electric 51kWh 281 GTi (VH)Elektrimootor207 kW (281 hj)ElekterAutomaat19,1 kWh / 100 km WLTP0 g/km310 km
2026Electric 51kWh 281 GTi (VL)Elektrimootor207 kW (281 hj)ElekterAutomaat15,4 kWh / 100 km WLTP0 g/km385 km
2025–2026PureTech 75 (K1T500)1,2 L55 kW (75 hj)Bensiin5-käiguline manuaal5,1–5,9 L / 100 km WLTP114–132 g/km–
2025–2026PureTech 100 (Active Premium+ & Allure Premium+) · PureTech 100 (GT) · PureTech 100 Manual (NI version) ja 2 muud varustustaset1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal4,9–5,7 L / 100 km WLTP110–128 g/km–
2025–2026PureTech 100 S&S (Style & Allure) (GB Version)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal5,4 L / 100 km WLTP121 g/km–
2025–2026HYBRID 100 e-DSC6 (Active Premium+ & Allure Premium+) · HYBRID 100 e-DSC6 (GT)1,2 L74 kW (101 hj)Hübriid6-käiguline automaat4,3–5,1 L / 100 km WLTP96–116 g/km–
2026HYBRID 110 e-DSC6 HPX1,2 L74 kW (101 hj)Hübriid6-käiguline automaat5,1 L / 100 km WLTP5 g/km–
2026Turbo 100 Manual (VH)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal5,9 L / 100 km WLTP134 g/km–
2026Turbo 100 Manual (VL)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal5,0 L / 100 km WLTP113 g/km–
2026HYBRID 110 e-DSC6 (VH)1,2 L81 kW (110 hj)Hübriid6-käiguline automaat5,1 L / 100 km WLTP116 g/km–
2026HYBRID 110 e-DSC6 (VL)1,2 L81 kW (110 hj)Hübriid6-käiguline automaat4,3 L / 100 km WLTP97 g/km–
2025–2026HYBRID 136 e-DSC6 (GT)1,2 L100 kW (136 hj)Hübriid6-käiguline automaat4,3–5,2 L / 100 km WLTP97–117 g/km–
2026HYBRID 145 e-DSC6 HPY1,2 L100 kW (136 hj)Hübriid6-käiguline automaat5,2 L / 100 km WLTP5 g/km–
2026HYBRID 145 e-DSC6 (VH) GB version · HYBRID 145 e-DSC6 (VH) NI version1,2 L107 kW (145 hj)Hübriid6-käiguline automaat5,2 L / 100 km WLTP117 g/km–
2026HYBRID 145 e-DSC6 (VL) GB version · HYBRID 145 e-DSC6 (VL) NI version1,2 L107 kW (145 hj)Hübriid6-käiguline automaat4,3 L / 100 km WLTP97 g/km–
2024Electric 50 kWh (VH) (GT)Elektrimootor136 kW (185 hj)ElekterAutomaat17,3 kWh / 100 km WLTP0 g/km331 km
2024Electric 50 kWh (VH) (Active Premium+ & Allure Premium+)Elektrimootor136 kW (185 hj)ElekterAutomaat16,2 kWh / 100 km WLTP0 g/km346 km
2024Electric 50 kWh (VL) (Active Premium+ & Allure Premium+)Elektrimootor136 kW (185 hj)ElekterAutomaat15,0 kWh / 100 km WLTP0 g/km373 km
2024Electric 50 kWh (VL) (GT)Elektrimootor136 kW (185 hj)ElekterAutomaat15,2 kWh / 100 km WLTP0 g/km362 km
2024Electric 54 kWh (VH) UHZKWZ-K0R000Elektrimootor156 kW (212 hj)ElekterAutomaat15,4 kWh / 100 km WLTP0 g/km374 km
2024Electric 54 kWh (VL) UHZKWZ-K0R000Elektrimootor156 kW (212 hj)ElekterAutomaat13,8 kWh / 100 km WLTP0 g/km416 km
2024PureTech 75 (VL) (K1T500)1,2 L75 kW (102 hj)Bensiin5-käiguline manuaal5,1 L / 100 km WLTP114 g/km–
2024PureTech 75 (VH) (K1T500)1,2 L75 kW (102 hj)Bensiin5-käiguline manuaal5,9 L / 100 km WLTP132 g/km–
2024HYBRID 100 e-DSC6 (VL) (GT) · HYBRID 100 e-DSC6 (VL) (Active Premium+ & Allure Premium+)1,2 L101 kW (137 hj)Hübriid6-käiguline automaat4,3 L / 100 km WLTP96 g/km–
2024PureTech 100 (VL) (Active Premium+ & Allure Premium+) · PureTech 100 (VL) (GT)1,2 L101 kW (137 hj)Bensiin6-käiguline manuaal4,9 L / 100 km WLTP110 g/km–
2024HYBRID 100 e-DSC6 (VH) (GT) · HYBRID 100 e-DSC6 (VH) (Active Premium+ & Allure Premium+)1,2 L101 kW (137 hj)Hübriid6-käiguline automaat5,1 L / 100 km WLTP116 g/km–
2024PureTech 100 (VH) (Active Premium+ & Allure Premium+) · PureTech 100 (VH) (GT)1,2 L101 kW (137 hj)Bensiin6-käiguline manuaal5,7 L / 100 km WLTP128 g/km–
2024HYBRID 136 e-DSC6 (VL) (GT)1,2 L136 kW (185 hj)Hübriid6-käiguline automaat4,3 L / 100 km WLTP97 g/km–
2024HYBRID 136 e-DSC6 (VH) (GT)1,2 L136 kW (185 hj)Hübriid6-käiguline automaat5,2 L / 100 km WLTP117 g/km–
2023e-208Elektrimootor–ElekterAutomaat15,9–17,6 kWh / 100 km WLTP0 g/km313–349 km
2023Electric 50 kWh (VL) (Active Premium+ & Allure Premium+)Elektrimootor100 kW (136 hj)ElekterAutomaat15,0 kWh / 100 km WLTP0 g/km373 km
2023Electric 50 kWh (VH) (Active Premium+ & Allure Premium+)Elektrimootor100 kW (136 hj)ElekterAutomaat16,2 kWh / 100 km WLTP0 g/km346 km
2023Electric 50 kWh (VL) (GT)Elektrimootor100 kW (136 hj)ElekterAutomaat15,2 kWh / 100 km WLTP0 g/km362 km
2023Electric 50 kWh (VH) (GT)Elektrimootor100 kW (136 hj)ElekterAutomaat17,3 kWh / 100 km WLTP0 g/km331 km
2020–20231.2L PureTech 75 S&S · PureTech 75 (VL)1,2 L55 kW (75 hj)Bensiin5-käiguline manuaal5,1 L / 100 km WLTP114 g/km–
2020–20231.2L PureTech 75 S&S · PureTech 75 (VH)1,2 L55 kW (75 hj)Bensiin5-käiguline manuaal5,9 L / 100 km WLTP132 g/km–
2020–20231.2L PureTech 100 EAT8 S&S · PureTech 100 (VL) (GT)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,1 L / 100 km WLTP116 g/km–
2020–20231.2L PureTech 100 EAT8 S&S · PureTech 100 (VH) (GT)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,8 L / 100 km WLTP131 g/km–
2020–20231.2L PureTech 100 S&S1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal5,0–6,1 L / 100 km WLTP112–137 g/km–
2023PureTech 100 (VL) (GT)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal4,9 L / 100 km WLTP109 g/km–
2023PureTech 100 (VL) (Active Premium+ & Allure Premium+)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal4,9 L / 100 km WLTP110 g/km–
2023PureTech 100 (VL) (Active Premium+ & Allure Premium+)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,2 L / 100 km WLTP117 g/km–
2023PureTech 100 (VH) (Active Premium+ & Allure Premium+)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal5,4 L / 100 km WLTP121 g/km–
2023PureTech 100 (VH) (Active Premium+ & Allure Premium+)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,6 L / 100 km WLTP126 g/km–
2023PureTech 100 (VH) (GT)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal5,7 L / 100 km WLTP127 g/km–
2020–20231.2L PureTech 130 EAT8 S&S1,2 L96 kW (131 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,4–6,1 L / 100 km WLTP123–139 g/km–
2023PureTech 130 (VL) (Allure Premium+)1,2 L96 kW (131 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,2 L / 100 km WLTP116 g/km–
2023PureTech 130 (VL) (GT)1,2 L96 kW (131 hj)Bensiin8-käiguline automaat7,5 L / 100 km WLTP117 g/km–
2023PureTech 130 (VH) (Allure Premium+)1,2 L96 kW (131 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,6 L / 100 km WLTP126 g/km–
2023PureTech 130 (VH) (GT)1,2 L96 kW (131 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,9 L / 100 km WLTP133 g/km–
2020–20231.5L BlueHDi 100 S&S1,5 L75 kW (102 hj)Diisel6-käiguline manuaal3,8–4,6 L / 100 km WLTP101–122 g/km–
2023BlueHDi 100 (VL) (Allure Premium+) · BlueHDi 100 (VL) (GT)1,5 L75 kW (102 hj)Diisel6-käiguline manuaal3,9 L / 100 km WLTP103 g/km–
2023BlueHDi 100 (VH) (Allure Premium+)1,5 L75 kW (102 hj)Diisel6-käiguline manuaal4,4 L / 100 km WLTP114 g/km–
2023BlueHDi 100 (VH) (GT)1,5 L75 kW (102 hj)Diisel6-käiguline manuaal4,6 L / 100 km WLTP120 g/km–
2020–2022e-208Elektrimootor–Elekter–15,9–17,6 kWh / 100 km WLTP0 g/km313–349 km
2019PureTech 821,2 L61 kW (83 hj)Bensiin5-käiguline manuaal5,5–6,1 L / 100 km WLTP––
2019PureTech 110 Auto1,2 L81 kW (110 hj)Bensiin6-käiguline automaat6,3–7,2 L / 100 km WLTP––
2019PureTech 1101,2 L81 kW (110 hj)Bensiin6-käiguline manuaal5,7–6,1 L / 100 km WLTP––
2019BlueHDi 1001,5 L75 kW (102 hj)Diisel5-käiguline manuaal4,2–5,1 L / 100 km WLTP––

Prantsusmaa 6 versiooni

Prantsusmaal müügil olevad uued autod ADEME automärgistuselt. NEDC andmed kuni 2015. aastani, WLTP andmed praeguses kataloogis.

Aastad ja versioonMootorVõimsusKütusKäigukastKütusekulu (keskmine)CO₂Elektriline sõiduulatus
2026e-208 (57Kw)Elektrimootor57 kW (77 hj)ElekterAstmeteta (CVT)15,0–15,2 kWh / 100 km WLTP–362–373 km
2026208 (75ch)1,2 L55 kW (75 hj)Bensiin5-käiguline manuaal5,1 L / 100 km WLTP114 g/km–
2026208 (101ch)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin6-käiguline manuaal4,9 L / 100 km WLTP109 g/km–
2026208 (101ch)1,2 L74 kW (101 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,1 L / 100 km WLTP116 g/km–
2026208 (130ch)1,2 L96 kW (131 hj)Bensiin8-käiguline automaat5,2 L / 100 km WLTP116 g/km–
2026208 (102ch)1,5 L75 kW (102 hj)Diisel6-käiguline manuaal3,8 L / 100 km WLTP101 g/km–

Versioonid väljaspool neid põlvkondi

Euroopa Liit 5 versiooni

Euroopa Keskkonnaameti andmetel EL-is (lisaks Norras ja Islandil) registreeritud uued autod. Andmed NEDC katsemenetluse kohta kuni 2020. aastani ja WLTP kohta alates 2021. aastast; versioonid on rühmitatud mootori ja võimsuse ning registreerimiste arvu järgi.

Aastad ja versioonMootorVõimsusKütusCO₂EL-i registreerimised
20111,4 L50 kW (68 hj)Diisel94 g/km130
20111,6 L82 kW (111 hj)Diisel99 g/km104
20111,6 L68 kW (92 hj)Diisel98 g/km76
20111,6 L88 kW (120 hj)Bensiin134 g/km56
20111,4 L70 kW (95 hj)Bensiin129 g/km28

Peugeot 208 tagasikutsumised

74 ametlikku ohutuse tagasikutsumist mudelile Peugeot 208 NHTSA-lt (Ameerika Ühendriigid), DVSA-lt (Ühendkuningriik) ja ELi Safety Gate’ist, uusimad eespool. Tagasikutsumisega seotud parandustööd on tootja esindustes tavaliselt tasuta.

  • Signaali helitugevus võib olla liiga vaikne2019–2022
  • Esimese alumise õõtshoova poldid võivad olla lahti2025
  • Reas püsimise abi märgutuli ei pruugi süttida2024–2025
  • Veepumba rihmaratas võib eralduda2025–2026
  • Generaatori kaitsekate võib puutuda kokku filtri toruga2023–2026

Vaata kõiki 74 tagasikutsumiskampaaniat

Sarnased teiste markide mudelid

Ametlikud näitajad on mõõdetud standardsete katsemenetluste järgi ja turgude lõikes erinevad. Sinu kütusekulu sõltub sellest, kuidas, kus ja millistes tingimustes sa sõidad.