Ferrari Testarossa

Ferrari Testarossa
Foto: Mr.choppers / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Ametlikud andmed loetlevad 2 Ferrari Testarossa (1985–1992) versiooni turgudel Ameerika Ühendriikides. Iga turg avaldab oma näitajad, mida mõõdetakse oma katsemenetluse järgi.

Lühidalt

Aastad andmetes
1985–1992
Turuosad
Ameerika Ühendriigid
Mootorid
4,9 L
Kütused
Bensiin
Madalaim kütusekulu (Ameerika Ühendriigid)
21,4 l / 100 km (EPA)

Mis on Ferrari Testarossa?

Ferrari Testarossa on kaheistmeline grand tourer, mille mootor asub salongi taga. Ferrari esitles seda 1984. aastal 512 BBi järeltulijana. Selle lai tagaosa ja sügavad külgmised õhuvõtuavad annavad autole eksimatu profiili; õhuvõtuavad suunavad õhku radiaatoriteni.

Põlvkonnad ja mootorid

Testarossale järgnes 512 TR, mis säilitas esialgse kontseptsiooni, kuid uuendas välimust ning tegi salongi mugavamaks ja ergonoomilisemaks. Ferrari kirjeldab 512 TR-i väliseid muudatusi kui Pininfarina disaini aerodünaamikat parendavaid uuendusi. Ameerika Ühendriikide EPA andmed Testarossa kohta näitavad 4,9 L bensiinimootorit.

Kui ökonoomne on Ferrari Testarossa?

EPA kombineeritud näitaja on 11 MPG, mis vastab 21,4 L/100 km. See katab mudeliaastaid 1985–1992 ja kasutab Ameerika Ühendriikide EPA testiprotseduuri. Euroopa WLTP- ja NEDC-protseduurid erinevad EPA meetodist, mistõttu tulemused ei ole otse võrreldavad.

Kus Ferrari Testarossat müüdi?

EPA kütusekulu näitajad kehtivad Ameerika Ühendriikide kohta. Testarossa külgmised õhuvõtuavad ja lai tagumine kere säilitati ka uuendatud 512 TR-i juures.

Küsimused ja vastused

Milliseid aastaid Testarossa andmed katavad?

Ameerika Ühendriikide EPA andmed katavad aastaid 1985–1992.

Milline mootori maht on märgitud?

4,9 L bensiinimootor.

Millise tulemuse annab EPA Testarossale?

11 MPG kombineeritult, mis vastab 21,4 L/100 km.

Mis muutus 512 TR-i juures?

See säilitas Testarossa kontseptsiooni väliste muudatustega, mille eesmärk oli parandada aerodünaamikat, ning pakkus mugavamat ja ergonoomilisemat interjööri.

Testarossa Testarossa (1985–1992)

Ferrari Testarossa Testarossa
Foto: Calreyn88 / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Mudelikoodid: F110 · Allikad: motortrend.com, autozine.org

Lühiülevaade: Pikkus 4490 mm · Tühimass 1630–1700 kg · Tippkiirus 285 km/h Tehnilised andmed, töökindlus ja kõik versioonid →

Näita kõiki 2 versioone

Testarossa 512 TR (1992–1994)

Ferrari Testarossa 512 TR
Foto: TaurusEmerald / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Mudelikoodid: F110 · Allikad: en.wikipedia.org, autozine.org

Lühiülevaade: Pikkus 4480 mm · Tühimass 1656 kg Tehnilised andmed, töökindlus ja kõik versioonid →

Ameerika Ühendriigid 1 versioon

USA-s müüdud mudeliaastad EPA-lt ja energeetikaministeeriumilt (fueleconomy.gov). MPG EPA testil; liitrit 100 km kohta = 235,215 ÷ MPG.

Aastad ja versioonMootorKütusKäigukastVeoskeemKütusekulu (keskmine)CO₂
1992(GUZZLER) (FFS)4,9 LBensiin5-käiguline manuaalTagavedu11 MPG (21,4 L / 100 km) EPA502 g/km

Ferrari Testarossa tagasikutsumised

3 ametlikku ohutuse tagasikutsumist mudelile Ferrari Testarossa NHTSA-lt (Ameerika Ühendriigid), DVSA-lt (Ühendkuningriik) ja ELi Safety Gate’ist, uusimad eespool. Tagasikutsumisega seotud parandustööd on tootja esindustes tavaliselt tasuta.

  • Passiivne turvavöösüsteem võib tõrkuda1987–1991
  • Roolisamba kontramutter võib lahti tulla1990–1991
  • Turvavöö rullik võib lakata töötamast1987–1988

Vaata kõiki 3 tagasikutsumiskampaaniat

Sarnased teiste markide mudelid

Ametlikud näitajad on mõõdetud standardsete katsemenetluste järgi ja turgude lõikes erinevad. Sinu kütusekulu sõltub sellest, kuidas, kus ja millistes tingimustes sa sõidad.