Plymouth Laser

Plymouth Laser
Fotografija: Distancerunner15 / Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0

Uradni podatki navajajo 9 različic modela Plymouth Laser (1990–1994) na trgih: Združene države Amerike. Vsak trg objavlja lastne podatke, izmerjene po lastnem preskusnem postopku.

Na hitro

Leta v podatkih
1990–1994
Trgi
Združene države Amerike
Motorji
od 1,8 L do 2,0 L
Goriva
Bencin
Najmanjša poraba (Združene države Amerike)
9,8 l / 100 km (EPA)

Kaj je Plymouth Laser?

Plymouth Laser je bil dvovratni športni kupe z dvižnimi vrati zadaj, ki je združeval nizko streho in odprtino zadaj za lažji dostop do kabine. V Plymouthovo ponudbo je prinesel bolj športno obliko. Laser je bil izdelan v Združenih državah Amerike v okviru podjetja Diamond-Star Motors, skupnega podjetja Chryslerja in Mitsubishija.

Generacija in oblikovanje

Laser se je v Združenih državah Amerike prodajal od 1990 do 1994. Svoje mehanske korenine si je delil z modeloma Mitsubishi Eclipse in Eagle Talon, medtem ko sta mu prepoznavna sprednja in zadnja oblika dajali Plymouthovo identiteto. Prenova za modelno leto 1992 je prejšnje pomične žaromete nadomestila s fiksnimi enotami.

Motorji in moč

Ponudba bencinskih motorjev je obsegala motorje prostornine od 1,8 L do 2,0 L, vključno z različicami s turbopolnilnikom. Laser je bil na voljo s pogonom na sprednji kolesni par ali s štirikolesnim pogonom. Njegova dvovratna karoserija z dvižnimi vrati mu je zagotavljala športno silhueto in uporabno zadnjo odprtino.

Kako varčen je bil Plymouth Laser?

Najboljša kombinirana ocena po EPA za Laser znaša 24 MPG, z navedenim podatkom 9,8 L/100 km. Preskušanje po EPA se razlikuje od evropskih postopkov WLTP in NEDC, zato je treba podatke s tistih trgov brati v tem kontekstu.

Vprašanja in odgovori

V katerih letih se je prodajal Plymouth Laser?

Plymouth Laser se je prodajal od 1990 do 1994.

Kakšne prostornine motorjev so navedene?

Ponudba bencinskih motorjev je obsegala motorje prostornine od 1,8 L do 2,0 L.

Kakšna je najboljša kombinirana poraba goriva modela Laser?

Njegova najboljša kombinirana ocena po EPA znaša 24 MPG, z navedenim podatkom 9,8 L/100 km.

Laser Laser (1990–1994)

Plymouth Laser Laser
Fotografija: Distancerunner15 / Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0

Kode modelov: D · Naprodaj v: Združene države Amerike · Viri: en.wikipedia.org

Ključni podatki na prvi pogled: Dolžina 4331–4389 mm · Masa praznega vozila 1148 kg Specifikacije, zanesljivost in vse različice →

Združene države Amerike 9 različic

Modelna leta, prodana v ZDA, po podatkih agencije EPA in Ministrstva za energetiko (fueleconomy.gov). Vrednosti MPG po preskusu EPA; litri na 100 km = 235,215 ÷ MPG.

Leta in različicaMotorGorivoMenjalnikPogonPoraba (kombinirana)CO₂
1991–1994(SOHC) (FFS), 2MODE · SOHC (FFS), 2MODE1,8 LBencin4-stopenjski samodejniPogon na sprednji kolesi23 MPG (10,2 L/100 km) EPA240 g/km
1990–1994SOHC (FFS) · (SOHC) (FFS)1,8 LBencin5-stopenjski ročniPogon na sprednji kolesi24 MPG (9,8 L/100 km) EPA230 g/km
1991–1994(DOHC) (FFS,TRBO), 2MODE · DOHC TURBO (FFS,TRBO), 2MODE2,0 LBencin4-stopenjski samodejniPogon na sprednji kolesi19 MPG (12,4 L/100 km) EPA291 g/km
1993–1994DOHC TURBO (FFS,TRBO), 2MODE2,0 LBencin4-stopenjski samodejniŠtirikolesni pogon ali pogon na vsa kolesa18 MPG (13,1 L/100 km) EPA307 g/km
1990–1994(FFS) · (DOHC) (FFS), 2MODE · DOHC (FFS), 2MODE2,0 LBencin4-stopenjski samodejniPogon na sprednji kolesi21 MPG (11,2 L/100 km) EPA263 g/km
1992–1994DOHC TURBO (FFS,TRBO)2,0 LBencin5-stopenjski ročniŠtirikolesni pogon ali pogon na vsa kolesa20 MPG (11,8 L/100 km) EPA276 g/km
1990–1994(FFS,TRBO) · (FFS) · (DOHC) (FFS) in še 1 paketov opreme2,0 LBencin5-stopenjski ročniPogon na sprednji kolesi22 MPG (10,7 L/100 km) EPA251 g/km
1991–1994(DOHC) (FFS,TRBO) · DOHC TURBO (FFS,TRBO)2,0 LBencin5-stopenjski ročniPogon na sprednji kolesi21 MPG (11,2 L/100 km) EPA263 g/km
1990SOHC (FFS), 2MODE1,8 LBencin4-stopenjski samodejniPogon na sprednji kolesi23 MPG (10,2 L/100 km) EPA240 g/km

Vpoklici za Plymouth Laser

5 uradnih varnostnih vpoklicev za Plymouth Laser po podatkih NHTSA (ZDA), DVSA (Združeno kraljestvo) in sistema EU Safety Gate, od najnovejših naprej. Popravila v okviru vpoklica so pri pooblaščenih prodajalcih proizvajalca običajno brezplačna.

  • Razdelilno ohišje se lahko zablokira1992–1994
  • Gumbi zaponk sprednjih varnostnih pasov se lahko zlomijo1990–1991
  • Vetrobransko steklo med trčenjem morda ne bo ostalo na svojem mestu1990
  • Tečaj strešnega okna se lahko sname1990
  • Ožičenje žarometov se lahko pretrga1990

Oglejte si vseh 5 vpoklicnih kampanj

Podobni modeli drugih znamk

Uradni podatki so izmerjeni po standardnih preskusnih postopkih in se med trgi razlikujejo. Vaša poraba je odvisna od tega, kako, kje in v kakšnih pogojih vozite.