Vauxhall Signum

Vauxhall Signum
Foto: Vauxford / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Ametlikud andmed loetlevad 47 Vauxhall Signum (2004–2009) versiooni turgudel Ühendkuningriigis. Iga turg avaldab oma näitajad, mida mõõdetakse oma katsemenetluse järgi.

Lühidalt

Aastad andmetes
2004–2009
Turuosad
Ühendkuningriik
Mootorid
1,8 L kuni 3,2 L
Võimsus
88 kW (120 hj) kuni 110 kW (150 hj)
Kütused
Bensiin, Diisel
Madalaim kütusekulu (Ühendkuningriik)
5,9 l / 100 km (NEDC)

Mis on Vauxhall Signum?

Vauxhall Signum oli 5-ukseline luukpära, mille puhul pöörati erilist tähelepanu sõitjateruumile. FlexSpace'i tagumisi istmeid sai nihutada ja seljatugesid kallutada, et teha rohkem ruumi jalgadele või pagasile. See andis Signumile Vauxhalli mudelivalikus erilise koha: see oli pereauto avaram ja paindlikum variant.

Signum jagas Vectraga Epsiloni platvormi. Ühendkuningriigis müüdi seda aastatel 2004–2009, põlvkonna tootmisaastateks on aga märgitud 2003–2008.

Põlvkonnad, mootorid ja võimsus

Signumil oli üks põlvkond, mida müüdi Euroopas ja Ühendkuningriigis aastatel 2003–2008. Ühendkuningriigi registreerimisandmetes esineb mudel aastatel 2004–2009 ning loetletud on 47 versiooni.

Mootorivalik ulatus 1,8 L kuni 3,2 L ning saadaval olid bensiini- ja diiselmootorid. Loetletud võimsusvahemik on 88 kW (120 PS) kuni 110 kW (150 PS).

Kui ökonoomne on Vauxhall Signum?

Väikseim loetletud ametlik kütusekulu on NEDC katse järgi 5,9 L/100 km. Ühendkuningriigi andmetes seostatakse seda näitajat bensiini-, diisel- ja hübriidversioonidega. NEDC oli Euroopa katsemenetlus; eri katsemenetluste tulemused pole otse võrreldavad.

Küsimused ja vastused

Millal Vauxhall Signumit müüdi?

Ühendkuningriigi registreerimisandmed hõlmavad aastaid 2004–2009. Ainsa põlvkonna tootmisaastateks on märgitud 2003–2008.

Millised mootorid olid saadaval?

Ühendkuningriigi mudelivalikus olid 1,8 L kuni 3,2 L bensiini- ja diiselmootorid võimsusega 88 kW (120 PS) kuni 110 kW (150 PS).

Kui suur on väikseim ametlik kütusekulu?

Väikseim loetletud näitaja on NEDC katse järgi 5,9 L/100 km.

Signum Signum (2003–2008)

Vauxhall Signum Signum
Foto: Vauxford / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Mudelikoodid: Epsilon · Müügil turgudel: Euroopa Liit ja Ühendkuningriik · Allikad: en.wikipedia.org

Lühiülevaade: Pikkus 4636 mm · Tühimass 1490–1715 kg · Tippkiirus 180–250 km/h · Tehnoülevaatuse esmakordse läbimise määr vanuses 13 aastat ja vanemad: 63,3% (Ühendkuningriigi keskmine 69,2%) Tehnilised andmed, töökindlus ja kõik versioonid →

Näita kõiki 47 versioone

Ühendkuningriik 47 versiooni

Ühendkuningriigis müügil olevad uued autod sõidukite sertifitseerimisagentuurilt (Vehicle Certification Agency). NEDC andmed kuni 2018. aastani ja WLTP andmed pärast seda; aastad tähistavad versiooni ilmumise aastaid.

Aastad ja versioonMootorVõimsusKütusKäigukastKütusekulu (keskmine)CO₂
2006–20091.8i 16v 5 Door Hatchback with Z18XER engine and wide ratio gearbox · 1.8i 16v VVT 5 Door Hatchback with Z18XER engine and wide ratio gearbox · 1.8i 16v VVT 5 Door Hatchback ja 1 muu varustustase1,8 L–Bensiin5-käiguline manuaal7,5 L / 100 km NEDC180 g/km
2006–20091.9CDTi 8v 120PS 5 Door Hatchback with 17"/18" tyre · 1.9CDTi 8v 120PS 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre · 1.9CDTi 8v 120PS 5 Door Hatchback with 16/17/18" tyre ja 2 muud varustustaset1,9 L88 kW (120 hj)Diisel6-käiguline manuaal5,9 L / 100 km NEDC159 g/km
2006–20091.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre · 1.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 16/17/18" tyre · 1.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback +16/17/18" tyre ja 1 muu varustustase1,9 L110 kW (150 hj)Diisel6-käiguline automaat7,0 L / 100 km NEDC189 g/km
2006–20091.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 18" tyre · 1.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 19" tyre · 1.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback +19" tyre ja 1 muu varustustase1,9 L110 kW (150 hj)Diisel6-käiguline manuaal6,0 L / 100 km NEDC162 g/km
2006–20091.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 19" tyre · 1.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback +19" tyre · 1.9CDTi 16v 150PS with 19" wheel1,9 L110 kW (150 hj)Diisel6-käiguline automaat7,1 L / 100 km NEDC192 g/km
2007–20091.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 16/17/18" tyre · 1.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback +16/17/18" tyre · 1.9CDTi 16v 150PS with 16/17/18" wheel1,9 L110 kW (150 hj)Diisel6-käiguline manuaal5,9 L / 100 km NEDC159 g/km
2006–20092.0i 16v Turbo 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre · 2.0i 16v Turbo 5 Door Hatchback with 16/17/18" tyre · 2.0i 16v Turbo 5 Door Hatchback +16/17/18" tyre ja 1 muu varustustase2,0 L–Bensiin6-käiguline manuaal8,9 L / 100 km NEDC214 g/km
2006–20092.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre · 2.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 16/17/18" tyre · 2.2i 16v Direct 5 Door Hatchback +16/17/18" tyre ja 1 muu varustustase2,2 L–Bensiin6-käiguline manuaal8,1 L / 100 km NEDC194 g/km
2006–20092.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre · 2.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 16/17/18" tyre · 2.2i 16v Direct 5 Door Hatchback +16/17/18" tyre ja 1 muu varustustase2,2 L–Bensiin5-käiguline automaat8,3 L / 100 km NEDC199 g/km
2006–20092.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 19" tyre · 2.2i 16v Direct 5 Door Hatchback +19" tyre · 2.2i 16v Direct with 19" wheel2,2 L–Bensiin6-käiguline manuaal8,2 L / 100 km NEDC197 g/km
2006–20092.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 19" tyre · 2.2i 16v Direct 5 Door Hatchback +19" tyre · 2.2i 16v Direct with 19" wheel2,2 L–Bensiin5-käiguline automaat8,4 L / 100 km NEDC202 g/km
2006–20092.8i V6 24v Turbo 5 Door Hatchback · 2.8i V6 24v Turbo with 16/17" wheel2,8 L–Bensiin6-käiguline automaat11,2 L / 100 km NEDC269 g/km
2006–20092.8i V6 24v Turbo 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre · 2.8i V6 24v Turbo 5 Door Hatchback with 16/17" tyre · 2.8i V6 24v Turbo 5 Door Hatchback +16/17" tyre ja 1 muu varustustase2,8 L–Bensiin6-käiguline manuaal10,6 L / 100 km NEDC254 g/km
2006–20092.8i V6 24v Turbo 5 Door Hatchback with 19" tyre · 2.8i V6 24v Turbo 5 Door Hatchback +19" tyre · 2.8i V6 24v Turbo with 19" wheel2,8 L–Bensiin6-käiguline manuaal10,7 L / 100 km NEDC257 g/km
2006–20093.0CDTi V6 24v 5 Door Hatchback · 3.0CDTi V6 24v with 16/17" wheel3,0 L–Diisel6-käiguline manuaal7,0 L / 100 km NEDC189 g/km
2006–20093.0CDTi V6 24v 5 Door Hatchback · 3.0CDTi V6 24v with 16/17/18" wheel3,0 L–Diisel6-käiguline automaat7,2 L / 100 km NEDC194 g/km
2006–20081.9CDTi 8v 120PS 5 Door Hatchback with 17"/18" tyre · 1.9CDTi 8v 120PS 5 Door Hatchback with 19" tyre · 1.9CDTi 8v 120PS 5 Door Hatchback +19" tyre1,9 L88 kW (120 hj)Diisel6-käiguline manuaal6,0 L / 100 km NEDC162 g/km
2006–20082.0i 16v Turbo 5 Door Hatchback with 19" tyre · 2.0i 16v Turbo 5 Door Hatchback +19" tyre2,0 L–Bensiin6-käiguline manuaal9,0 L / 100 km NEDC216 g/km
2006–20071.8i 16v 5 Door Hatchback · 1.8i 16v 5 Door Hatchback with Z18XE engine and close ratio gearbox1,8 L–Bensiin5-käiguline manuaal7,9 L / 100 km NEDC190 g/km
2006–20071.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre · 1.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 19" tyre1,9 L110 kW (150 hj)Diisel6-käiguline manuaal6,1 L / 100 km NEDC165 g/km
20061.9CDTi 8v 120PS 5 Door Hatchback with 19" tyre1,9 L88 kW (120 hj)Diisel6-käiguline manuaal6,1 L / 100 km NEDC165 g/km
20061.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre1,9 L110 kW (150 hj)Diisel6-käiguline automaat7,2 L / 100 km NEDC194 g/km
20061.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 19" tyre1,9 L110 kW (150 hj)Diisel6-käiguline manuaal6,2 L / 100 km NEDC167 g/km
20061.9CDTi 16v 150PS 5 Door Hatchback with 19" tyre1,9 L110 kW (150 hj)Diisel6-käiguline automaat7,3 L / 100 km NEDC197 g/km
20062.0DTi 16v 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre2,0 L–Diisel5-käiguline manuaal5,9 L / 100 km NEDC159 g/km
20062.0DTi 16v 5 Door Hatchback with 19" tyre2,0 L–Diisel5-käiguline manuaal6,0 L / 100 km NEDC162 g/km
20062.0i 16v Turbo 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre2,0 L–Bensiin6-käiguline manuaal9,2 L / 100 km NEDC221 g/km
20062.0i 16v Turbo 5 Door Hatchback with 19" tyre2,0 L–Bensiin6-käiguline manuaal9,3 L / 100 km NEDC223 g/km
20062.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre2,2 L–Bensiin5-käiguline manuaal8,1 L / 100 km NEDC194 g/km
20062.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 18" tyre2,2 L–Bensiin5-käiguline automaat8,8 L / 100 km NEDC211 g/km
20062.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 19" tyre2,2 L–Bensiin5-käiguline manuaal8,2 L / 100 km NEDC197 g/km
20062.2i 16v Direct 5 Door Hatchback with 19" tyre2,2 L–Bensiin5-käiguline automaat8,9 L / 100 km NEDC214 g/km
20063.0CDTi V6 24v 5 Door Hatchback3,0 L–Diisel6-käiguline manuaal7,3 L / 100 km NEDC197 g/km
20063.0CDTi V6 24v 5 Door Hatchback3,0 L–Diisel5-käiguline automaat7,7 L / 100 km NEDC208 g/km
20063.2i V6 24v 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre3,2 L–Bensiin5-käiguline manuaal10,1 L / 100 km NEDC242 g/km
20063.2i V6 24v 5 Door Hatchback with 16"/17" tyre3,2 L–Bensiin5-käiguline automaat10,7 L / 100 km NEDC257 g/km
20063.2i V6 24v 5 Door Hatchback with 19" tyre3,2 L–Bensiin5-käiguline manuaal10,2 L / 100 km NEDC245 g/km
20063.2i V6 24v 5 Door Hatchback with 19" tyre3,2 L–Bensiin5-käiguline automaat10,8 L / 100 km NEDC259 g/km
20042.0 DTI 16v 5 Door Hatchback (Y20DTH) From VIN: W0L0ZCF48310000012,0 L–Diisel5-käiguline manuaal5,9 L / 100 km NEDC159 g/km
20042.0 16v Turbo 5 Door Hatchback (Z20NET) From VIN: W0L0ZCF48310000012,0 L–Bensiin6-käiguline manuaal9,2 L / 100 km NEDC221 g/km
20042.2 DTI 16v 5 Door Hatchback (Y22DTR) From VIN: W0L0ZCF48310000012,2 L–Diisel5-käiguline automaat7,6 L / 100 km NEDC204 g/km
20042.2 DTI 16v 5 Door Hatchback (Y22DTR) From VIN: W0L0ZCF48310000012,2 L–Diisel5-käiguline manuaal6,3 L / 100 km NEDC170 g/km
20042.2 16v Direct 5 Door Hatchback (Z22YH) From VIN: W0L0ZCF48310000012,2 L–Bensiin5-käiguline manuaal8,1 L / 100 km NEDC194 g/km
20042.2 16v Direct 5 Door Hatchback (Z22YH) From VIN: W0L0ZCF48310000012,2 L–Bensiin5-käiguline automaat9,1 L / 100 km NEDC218 g/km
20043.0 CDTI V6 5 Door Hatchback (Y30DT) From VIN: W0L0ZCF48310000013,0 L–Diisel6-käiguline manuaal7,4 L / 100 km NEDC200 g/km
20043.2 V6 5 Door Hatchback (Z32SE) From VIN: W0L0ZCF48310000013,2 L–Bensiin5-käiguline manuaal10,1 L / 100 km NEDC242 g/km
20043.2 V6 5 Door Hatchback (Z32SE) From VIN: W0L0ZCF48310000013,2 L–Bensiin5-käiguline automaat10,7 L / 100 km NEDC256 g/km

Vauxhall Signum tagasikutsumised

4 ametlikku ohutuse tagasikutsumist mudelile Vauxhall Signum NHTSA-lt (Ameerika Ühendriigid), DVSA-lt (Ühendkuningriik) ja ELi Safety Gate’ist, uusimad eespool. Tagasikutsumisega seotud parandustööd on tootja esindustes tavaliselt tasuta.

  • Juhi turvapadja täitur võib puruneda2005–2008
  • Seisupidur võib osaliselt vabaneda2002–2007
  • Tagarattarumm võib lahti tulla
  • Tagumine väljalasketoru võib lahti tulla2004

Vaata kõiki 4 tagasikutsumiskampaaniat

Sarnased teiste markide mudelid

Ametlikud näitajad on mõõdetud standardsete katsemenetluste järgi ja turgude lõikes erinevad. Sinu kütusekulu sõltub sellest, kuidas, kus ja millistes tingimustes sa sõidad.