Ford Grand C-Max

Ford Grand C-Max
Fotoattēls: M 93 / Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0 de

Oficiālajos datos nav norādīta neviena Ford Grand C-Max (2010–2020) versija tirgos: Eiropas Savienībā, Apvienotajā Karalistē un Francijā.

Īsumā

Gadi datos
2010–2020
Tirgi
Eiropas Savienība, Apvienotā Karaliste un Francija
Dzinēji
no 1,0 l līdz 2,0 l
Jauda
no 70 kW (95 ZS) līdz 165 kW (224 ZS)
Degvielas
Dīzeļdegviela un Benzīns
Zemākais patēriņš (Apvienotā Karaliste)
4,4 l/100 km (NEDC)
Zemākais patēriņš (Francija)
4,6 l/100 km (NEDC)
Jaunas reģistrācijas ES
345 442

Kas ir Ford Grand C-Max?

Grand C-Max ir kompakts minivens, kas veidots ģimenes vajadzībām. Bīdāmās aizmugurējās durvis atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu šaurās vietās, bet garākā virsbūve ļāva izvēlēties līdz 7 sēdvietām. Eja starp vidējās rindas sēdekļiem nodrošina pasažieriem piekļuvi aizmugurējai rindai.

Ford klāstā tas atradās līdzās 5-vietīgajam C-Max. Abi modeļi pircējiem deva iespēju izvēlēties starp kompaktāku ģimenes automobili un garāku versiju ar elastīgāku sēdvietu izkārtojumu.

Paaudzes un dzinēji

C-Max saimes 2. paaudzi ražoja no 2010. līdz 2019. gadam; Grand C-Max bija C344 modeļa kods. Garākā virsbūve, bīdāmās durvis un papildaprīkojumā pieejamā 3. sēdekļu rinda to atšķīra no 5-vietīgā C-Max.

Dzinēju izvēle bija atkarīga no tirgus un gada. ES reģistrācijas datos dzinēju tilpums bija no 1.0 līdz 2.0 litriem, piedāvājumā bija benzīna, dīzeļdegvielas un citu veidu degvielas versijas, bet jauda — no 70 kW (95 PS) līdz 165 kW (224 PS). Apvienotās Karalistes datos iekļauti benzīna un dīzeļdzinēji no 1.0 līdz 2.0 litriem ar jaudu no 74 kW (100 PS) līdz 134 kW (182 PS). Francijas datos norādīta jauda no 70 kW (95 PS) līdz 134 kW (182 PS).

Degvielas patēriņš un tirgi

Apvienotajā Karalistē zemākais norādītais patēriņš ir 4,4 L/100 km pēc NEDC testa. Francijā zemākais norādītais rādītājs ir 4,6 L/100 km, arī pēc NEDC. Tie ir oficiāli testa rezultāti; reālais patēriņš atšķiras atkarībā no automobiļa un braukšanas stila.

ES reģistrācijas datos par 2010.–2020. gadu kopā uzrādītas 345 442 automašīnas. Starp populārākajām versijām ir 1.6 litru dīzeļdzinēji ar 85 kW (116 PS) un 1.5 litru dīzeļdzinējs ar 88 kW (120 PS). Grand C-Max Ford kompakto ģimenes automobiļu klāstā piedāvāja īpaši elastīgu sēdvietu izkārtojumu.

Jautājumi un atbildes

Cik sēdvietu ir Ford Grand C-Max?

Tas bija pieejams ar līdz 7 sēdvietām. Bīdāmās aizmugurējās durvis un eja vidējā rindā atvieglo piekļuvi aizmugurējai rindai.

Kādi dzinēji bija Ford Grand C-Max?

ES reģistrācijas datos iekļautas benzīna, dīzeļdegvielas un citu veidu degvielas versijas ar dzinējiem no 1.0 līdz 2.0 litriem un jaudu no 70 kW (95 PS) līdz 165 kW (224 PS).

Kāds ir zemākais oficiālais degvielas patēriņš?

Zemākais norādītais rādītājs ir 4,4 L/100 km Apvienotajā Karalistē pēc NEDC. Francijā zemākais norādītais NEDC rādītājs ir 4,6 L/100 km.

Kad pārdeva 2. paaudzes Grand C-Max?

C-Max saimes 2. paaudzi ražoja no 2010. līdz 2019. gadam. ES reģistrācijas dati aptver 2010.–2020. gadu.

Grand C-Max second generation (2010–2019)

Ford Grand C-Max second generation
Fotoattēls: M 93 / Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0 de

Modeļu kodus: C344 · Pārdots: Eiropas Savienība, Apvienotā Karaliste un Francija · Atsauces: en.wikipedia.org, autobild.de

Īsumā: Garums 4520 mm · Pašmasa 1377–1476 kg · Maksimālais ātrums 180–202 km/h · Tehnisko apskati ar pirmo reizi izietušo īpatsvars 9–12 gadi gadu vecumā: 76,2% (Apvienotās Karalistes vidējais rādītājs 77,9%) Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Rādīt 111 versijas

Eiropas Savienība 36 versijas

Jauni automobiļi, kas reģistrēti ES (un Norvēģijā un Islandē), saskaņā ar Eiropas Vides aģentūras datiem. Rādītāji pēc NEDC procedūras līdz 2020. gadam un pēc WLTP no 2021. gada; versijas ir sagrupētas pēc dzinēja un jaudas, norādot reģistrāciju skaitu.

Gadi un versijaDzinējsJaudaDegvielaCO₂ES reģistrācijas
2015–20191,5 l110 kW (150 ZS)Benzīns148–175 g/km23 772
2015–20191,0 l92 kW (125 ZS)Benzīns119–134 g/km33 648
2015–20191,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela114–134 g/km54 376
2015–20192,0 l110 kW (150 ZS)Dīzeļdegviela122–141 g/km18 572
2015–20191,0 l74 kW (101 ZS)Benzīns119–133 g/km2238
2015–20191,5 l70 kW (95 ZS)Dīzeļdegviela113–126 g/km2162
2015–20192,0 l125 kW (170 ZS)Dīzeļdegviela129–144 g/km1842
2015–20181,5 l134 kW (182 ZS)Benzīns154 g/km1074
20181,5 l88 kW (120 ZS)Cita degviela73 g/km202
2011–20181,6 l92 kW (125 ZS)Benzīns152–159 g/km7521
2017–20181,5 l70 kW (95 ZS)Cita degviela71–113 g/km38
2017–20181,0 l92 kW (125 ZS)Cita degviela74–119 g/km104
2017–20182,0 l110 kW (150 ZS)Cita degviela79–124 g/km282
20171,5 l165 kW (224 ZS)Benzīns145 g/km138
20171,5 l165 kW (224 ZS)Dīzeļdegviela144 g/km106
20172,0 l165 kW (224 ZS)Dīzeļdegviela120 g/km86
20171,6 l138 kW (188 ZS)Benzīns154 g/km42
20171,5 l132 kW (179 ZS)Dīzeļdegviela118 g/km34
20171,0 l138 kW (188 ZS)Benzīns119 g/km22
20171,5 l201 kW (273 ZS)Benzīns154 g/km12
2011–20161,6 l85 kW (116 ZS)Dīzeļdegviela121–128 g/km97 643
2012–20151,0 l92 kW (125 ZS)Benzīns118–119 g/km15 959
2011–20152,0 l85 kW (116 ZS)Dīzeļdegviela149–154 g/km5497
2011–20152,0 l103 kW (140 ZS)Dīzeļdegviela141–145 g/km30 175
2011–20151,6 l110 kW (150 ZS)Benzīns149–158 g/km21 833
2011–20152,0 l120 kW (163 ZS)Dīzeļdegviela143–148 g/km8086
2012–20151,0 l74 kW (101 ZS)Benzīns118–119 g/km2530
2011–20151,6 l70 kW (95 ZS)Dīzeļdegviela121–127 g/km7129
2011–20152,0 l100 kW (136 ZS)Dīzeļdegviela141–146 g/km985
2011–20151,6 l134 kW (182 ZS)Benzīns149–157 g/km1712
2011–20151,6 l77 kW (105 ZS)Benzīns154–159 g/km2406
2011–2013––Benzīns145–158 g/km204
2011–2013––Dīzeļdegviela126–137 g/km166
20101,6 l–Dīzeļdegviela129 g/km3916
20101,6 l–Benzīns159 g/km640
20102,0 l–Dīzeļdegviela147 g/km236

Apvienotā Karaliste 47 versijas

Jauni automobiļi tirdzniecībā Apvienotajā Karalistē, saskaņā ar Transportlīdzekļu sertifikācijas aģentūras (Vehicle Certification Agency) datiem. NEDC rādītāji līdz 2018. gadam un WLTP rādītāji pēc tam; gadi apzīmē izdevumus, kuros versija parādījusies.

Gadi un versijaDzinējsJaudaDegvielaĀtrumkārbaPatēriņš (kombinētais)CO₂
20191.0 EcoBoost1,0 l74 kW (101 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,6–7,6 l/100 km WLTP–
20191.0 EcoBoost1,0 l92 kW (125 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,5–7,6 l/100 km WLTP–
20191.5 EcoBoost1,5 l110 kW (150 ZS)Benzīns6-pakāpju automātiskā8,3–9,3 l/100 km WLTP–
20191.5 TDCi (Stop/Start)1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā5,7–6,6 l/100 km WLTP–
20191.5 TDCi (Stop/Start)1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela–6,0–6,8 l/100 km WLTP–
20181.0 EcoBoost with 16" Tyres (100PS) Stop-Start · 1.0T EcoBoost with 16" Tyres (100PS) Stop/Start1,0 l74 kW (100 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,9 l/100 km NEDC133 g/km
20181.0 EcoBoost with 17" and 18" Tyres (100PS) Stop-Start · 1.0T EcoBoost with 17" and 18" Tyres (100PS) Stop/Start1,0 l74 kW (100 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,0 l/100 km NEDC136 g/km
20181.0 EcoBoost with 16" Tyres (125PS) Stop-Start · 1.0T EcoBoost with 16" Tyres (125PS) Stop/Start1,0 l92 kW (125 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,9 l/100 km NEDC134 g/km
20181.0 EcoBoost with 17" and 18" Tyres (125PS) Stop-Start · 1.0T EcoBoost with 17" and 18" Tyres (125PS) Stop/Start1,0 l92 kW (125 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,0 l/100 km NEDC136 g/km
20181.5T EcoBoost with 16" Tyres (150PS) Stop/Start1,5 l110 kW (150 ZS)Benzīns6-pakāpju automātiskā7,9 l/100 km NEDC179 g/km
20181.5T EcoBoost with 17" and 18" Tyres (150PS) Stop/Start1,5 l110 kW (150 ZS)Benzīns6-pakāpju automātiskā8,0 l/100 km NEDC182 g/km
20181.5 TDCi with 16" Tyres (120PS) Stop-Start · 1.5 TDCi with 16" Tyres (120PS) Stop/Start1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,9 l/100 km NEDC131 g/km
20181.5 TDCi with 17" and 18" Tyres (120PS) Stop-Start1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā5,0 l/100 km NEDC134 g/km
20181.5 TDCi with 16" Tyres (120PS) Stop-Start · 1.5 TDCi with 16" Tyres (120PS) Stop/Start1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela–5,2 l/100 km NEDC136 g/km
20181.5 TDCi with 17" and 18" Tyres (120PS) Stop-Start1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela–5,5 l/100 km NEDC145 g/km
2015–20171.0 EcoBoost (100PS) Stop-Start1,0 l74 kW (100 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,2 l/100 km NEDC119 g/km
2015–20171.0 EcoBoost (125PS) Stop-Start1,0 l92 kW (125 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,2 l/100 km NEDC119 g/km
2015–20171.5 TDCi Stop-Start (120PS)1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,4 l/100 km NEDC113 g/km
20171.5 TDCi Stop-Start (120PS)1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela–4,6–4,8 l/100 km NEDC119–124 g/km
2015–20172.0 TDCi Stop-Start (150PS)2,0 l110 kW (150 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,6 l/100 km NEDC119 g/km
20172.0 TDCi Stop-Start (150PS)2,0 l110 kW (150 ZS)Dīzeļdegviela–5,0 l/100 km NEDC129 g/km
20161.5 TDCi Stop-Start (120PS)1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā4,6–4,8 l/100 km NEDC119–124 g/km
2015–20162.0 TDCi Stop-Start (150PS)2,0 l110 kW (150 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā5,0 l/100 km NEDC129 g/km
20151.0 EcoBoost (100PS) Stop-Start1,0 l74 kW (100 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,2 l/100 km NEDC118 g/km
20151.0 EcoBoost (125PS) Stop-Start1,0 l92 kW (125 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,2 l/100 km NEDC118 g/km
2012–20151.6 Duratorq TDCi (115PS) (+DPF)1,6 l85 kW (115 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,7–4,9 l/100 km NEDC124–129 g/km
20151.6 EcoBoost Stop-Start (150PS)1,6 l110 kW (150 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,4 l/100 km NEDC149 g/km
20151.6 EcoBoost Stop-Start (182PS)1,6 l134 kW (182 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,4 l/100 km NEDC149 g/km
2012–20152.0 Duratorq TDCi (140PS) (+DPF)2,0 l103 kW (140 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā5,7–5,8 l/100 km NEDC149–154 g/km
2012–20152.0 Duratorq TDCi (140PS) (+DPF)2,0 l103 kW (140 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā5,1–5,3 l/100 km NEDC134–139 g/km
20152.0 Duratorq TDCi (163PS) (+DPF)2,0 l120 kW (163 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā5,7 l/100 km NEDC149 g/km
20152.0 Duratorq TDCi (163PS) (+DPF)2,0 l120 kW (163 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā5,1 l/100 km NEDC134 g/km
2013–20141.0 EcoBoost (100PS) Stop-Start1,0 l74 kW (100 ZS)BenzīnsMehāniskā5,2 l/100 km NEDC118–119 g/km
2013–20141.0 EcoBoost (125PS) Stop-Start1,0 l92 kW (125 ZS)BenzīnsMehāniskā5,2 l/100 km NEDC118–119 g/km
2013–20141.6 Duratorq TDCi (115PS) (+DPF)1,6 l85 kW (115 ZS)DīzeļdegvielaMehāniskā4,7–4,9 l/100 km NEDC124–129 g/km
2013–20141.6 EcoBoost (150PS) Stop-Start · 1.6 EcoBoost Stop-Start (150PS)1,6 l110 kW (150 ZS)BenzīnsMehāniskā6,4 l/100 km NEDC149 g/km
2013–20141.6 EcoBoost (182PS) Stop-Start · 1.6 EcoBoost Stop-Start (182PS)1,6 l134 kW (182 ZS)BenzīnsMehāniskā6,4 l/100 km NEDC149 g/km
2013–20142.0 Duratorq TDCi (140PS) (+DPF)2,0 l103 kW (140 ZS)DīzeļdegvielaMehāniskā5,1–5,3 l/100 km NEDC134–139 g/km
2013–20142.0 Duratorq TDCi (140PS) (+DPF)2,0 l103 kW (140 ZS)DīzeļdegvielaAutomātiskā5,7–5,8 l/100 km NEDC149–154 g/km
2013–20142.0 Duratorq TDCi (163PS) (+DPF)2,0 l120 kW (163 ZS)DīzeļdegvielaMehāniskā5,1 l/100 km NEDC134 g/km
2013–20142.0 Duratorq TDCi (163PS) (+DPF)2,0 l120 kW (163 ZS)DīzeļdegvielaAutomātiskā5,7 l/100 km NEDC149 g/km
20131.6 Duratec Ti-VCT (125PS)1,6 l92 kW (125 ZS)BenzīnsMehāniskā6,7 l/100 km NEDC154 g/km
20131.6 EcoBoost SCTi Stop-Start (150PS)1,6 l110 kW (150 ZS)BenzīnsMehāniskā6,6 l/100 km NEDC154 g/km
20131.6 Duratec GTDi Stop-Start (182PS)1,6 l134 kW (182 ZS)BenzīnsMehāniskā6,6 l/100 km NEDC154 g/km
20121.6 Duratec Ti-VCT (125PS)1,6 l92 kW (125 ZS)Benzīns5-pakāpju manuālā6,7–6,9 l/100 km NEDC154–159 g/km
20121.6 EcoBoost SCTi Stop-Start (150PS)1,6 l110 kW (150 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,6 l/100 km NEDC154 g/km
20121.6 Duratec GTDi Stop-Start (182PS)1,6 l134 kW (182 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,6 l/100 km NEDC154 g/km

Francija 28 versijas

Jauni automobiļi tirdzniecībā Francijā, saskaņā ar ADEME Car Labelling datiem. NEDC rādītāji līdz 2015. gadam, WLTP rādītāji pašreizējā katalogā.

Gadi un versijaDzinējsJaudaDegvielaĀtrumkārbaPatēriņš (kombinētais)CO₂
2014–2015GRAND C-MAX 1600 TDCi (95ch) FAP–70 kW (95 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,7 l/100 km NEDC124 g/km
2014–2015GRAND C-MAX 1000 EcoBoost S&S (100ch)–74 kW (101 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,2 l/100 km NEDC118 g/km
2014–2015GRAND C-MAX 1600 TDCi (115ch) FAP–85 kW (116 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,7 l/100 km NEDC124 g/km
2014–2015GRAND C-MAX 2000 TDCi (115ch) FAP Powershift–85 kW (116 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā5,7 l/100 km NEDC149 g/km
2014–2015GRAND C-MAX 1000 EcoBoost S&S (125ch)–92 kW (125 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,2 l/100 km NEDC118 g/km
2014–2015GRAND C-MAX 2000 TDCi (140ch) FAP–103 kW (140 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā5,1 l/100 km NEDC134 g/km
2014–2015GRAND C-MAX 2000 TDCi (140ch) FAP PowerShift–103 kW (140 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā5,7 l/100 km NEDC149 g/km
2014–2015GRAND C-MAX 1600 EcoBoost S&S (150ch)–110 kW (150 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,4 l/100 km NEDC149 g/km
2013GRAND C-MAX 1600 TDCi (95ch) FAP · GRAND C-MAX 1600 TDCi (95ch) FAP 7PL–70 kW (95 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,7 l/100 km NEDC124 g/km
2013GRAND C-MAX 1600 TDCi S&S (95ch) FAP · GRAND C-MAX 1600 TDCi S&S (95ch) FAP 7PL–70 kW (95 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,6 l/100 km NEDC120 g/km
2013GRABD C-MAX 1000 EcoBoost S&S (100ch) · GRABD C-MAX 1000 EcoBoost S&S (100ch) 7PL–74 kW (101 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,2 l/100 km NEDC119 g/km
2013GRAND C-MAX 1600 TDCi (115ch) FAP · GRAND C-MAX 1600 TDCi (115ch) FAP 7PL–85 kW (116 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,7 l/100 km NEDC124 g/km
2013GRAND C-MAX 1600 TDCi S&S (115ch) FAP · GRAND C-MAX 1600 TDCi S&S (115ch) FAP 7PL–85 kW (116 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,6 l/100 km NEDC120 g/km
2012–2013GRAND C-MAX 2000 TDCi (115ch) FAP Powershift · GRAND C-MAX 2000 TDCi (115ch) FAP Powershift 7PL–85 kW (116 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā5,7–5,8 l/100 km NEDC149–154 g/km
2013GRABD C-MAX 1000 EcoBoost S&S (125ch) · GRAND C-MAX 1000 EcoBoost S&S (125ch) 7PL–92 kW (125 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā5,2 l/100 km NEDC119 g/km
2012–2013GRAND C-MAX 2000 TDCi (140ch) FAP · GRAND C-MAX 2000 TDCi (140ch) FAP 7PL–103 kW (140 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā5,1–5,3 l/100 km NEDC134–139 g/km
2012–2013GRAND C-MAX 2000 TDCi (140ch) FAP PowerShift · GRAND C-MAX 2000 TDCi (140ch) FAP PowerShift 7PL–103 kW (140 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā5,7–5,8 l/100 km NEDC149–154 g/km
2013GRAND C-MAX 1600 SCTi EcoBoost S&S (150ch) · GRAND C-MAX 1600 SCTi EcoBoost S&S (150ch) 7PL–110 kW (150 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,4 l/100 km NEDC149 g/km
2012–2013GRAND C-MAX 2000 TDCi (163ch) FAP · GRAND C-MAX 2000 TDCi (163ch) FAP 7PL–120 kW (163 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā5,1–5,3 l/100 km NEDC134–139 g/km
2013GRAND C-MAX 2000 TDCi (163ch) FAP PowerShift · GRAND C-MAX 2000 TDCi (163ch) FAP PowerShift 7PL–120 kW (163 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā5,7 l/100 km NEDC149 g/km
2013GRAND C-MAX 1600 SCTi EcoBoost S&S (182ch) · GRAND C-MAX 1600 SCTi EcoBoost S&S (182ch) 7PL–134 kW (182 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,4 l/100 km NEDC149 g/km
2012GRAND C-MAX 1600 TDCi (95ch) FAP 7PL · GRAND C-MAX 1600 TDCi (95ch) FAP–70 kW (95 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,9 l/100 km NEDC129 g/km
2012GRAND C-MAX 1600 Ti-VCT (105ch) · GRAND C-MAX 1600 Ti-VCT (105ch) 7PL–77 kW (105 ZS)Benzīns5-pakāpju manuālā6,7 l/100 km NEDC154 g/km
2012GRAND C-MAX 1600 TDCi (115ch) FAP 7PL · GRAND C-MAX 1600 TDCi (115ch) FAP–85 kW (116 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā4,9 l/100 km NEDC129 g/km
2012GRAND C-MAX 1600 Ti-VCT (125ch) · GRAND C-MAX 1600 Ti-VCT (125ch) 7PL–92 kW (125 ZS)Benzīns5-pakāpju manuālā6,7 l/100 km NEDC154 g/km
2012GRAND C-MAX 1600 SCTi (150ch) EcoBoost Start&Stop 7PL · GRAND C-MAX 1600 SCTi (150ch) EcoBoost Start&Stop–110 kW (150 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,6 l/100 km NEDC154 g/km
2012GRAND C-MAX 2000 TDCi (163ch) FAP PowerShift 7PL · GRAND C-MAX 2000 TDCi (163ch) FAP PowerShift–120 kW (163 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju automātiskā5,8 l/100 km NEDC154 g/km
2012GRAND C-MAX 1600 SCTi (182ch) EcoBoost Start&Stop · GRAND C-MAX 1600 SCTi (182ch) EcoBoost Start&Stop 7PL–134 kW (182 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,6 l/100 km NEDC154 g/km

Versijas ārpus šīm paaudzēm

Eiropas Savienība 1 versija

Jauni automobiļi, kas reģistrēti ES (un Norvēģijā un Islandē), saskaņā ar Eiropas Vides aģentūras datiem. Rādītāji pēc NEDC procedūras līdz 2020. gadam un pēc WLTP no 2021. gada; versijas ir sagrupētas pēc dzinēja un jaudas, norādot reģistrāciju skaitu.

Gadi un versijaDzinējsJaudaDegvielaCO₂ES reģistrācijas
20201,5 l110 kW (150 ZS)Benzīns172 g/km54

Apvienotā Karaliste 5 versijas

Jauni automobiļi tirdzniecībā Apvienotajā Karalistē, saskaņā ar Transportlīdzekļu sertifikācijas aģentūras (Vehicle Certification Agency) datiem. NEDC rādītāji līdz 2018. gadam un WLTP rādītāji pēc tam; gadi apzīmē izdevumus, kuros versija parādījusies.

Gadi un versijaDzinējsJaudaDegvielaĀtrumkārbaPatēriņš (kombinētais)CO₂
20201.0 EcoBoost1,0 l74 kW (101 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,6–7,6 l/100 km WLTP148–170 g/km
20201.0 EcoBoost1,0 l92 kW (125 ZS)Benzīns6-pakāpju manuālā6,5–7,6 l/100 km WLTP149–172 g/km
20201.5 EcoBoost1,5 l110 kW (150 ZS)Benzīns6-pakāpju automātiskā8,3–9,3 l/100 km WLTP188–212 g/km
20201.5 TDCi (Stop/Start)1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela6-pakāpju manuālā5,7–6,6 l/100 km WLTP148–172 g/km
20201.5 TDCi (Stop/Start)1,5 l88 kW (120 ZS)Dīzeļdegviela–6,0–6,8 l/100 km WLTP156–177 g/km

Ford Grand C-Max atsaukumi

1 oficiāla drošības atsaukuma kampaņa Ford Grand C-Max automobiļiem no NHTSA (ASV), DVSA (Apvienotā Karaliste) vai ES Safety Gate. Atsaukuma kampaņas remontdarbi pie ražotāja dīleriem parasti ir bez maksas.

  • Otrās rindas sēdekļa fiksators var tikt bojāts2010–2011

Skatīt 1 atsaukuma kampaņu

Līdzīgi citu zīmolu modeļi

Oficiālie rādītāji tiek mērīti, izmantojot standarta testa procedūras, un dažādos tirgos atšķiras. Jūsu degvielas vai enerģijas patēriņš ir atkarīgs no tā, kā, kur un kādos apstākļos Jūs braucat.