Geo Tracker

Geo Tracker
Nuotrauka: Cutlass / Wikimedia Commons · CC0

Oficialiuose duomenyse nurodyta 15 Geo Tracker (1989–1997) versijų, rinkose: Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Kiekviena rinka skelbia savo rodiklius, išmatuotus pagal jai taikomą bandymų procedūrą.

Trumpai

Metai duomenyse
1989–1997
Rinkos
Jungtinės Valstijos Kanada
Varikliai
1,6 l
Degalai
Benzinas
Mažiausios sąnaudos (Jungtinės Valstijos)
9,8 l/100 km (EPA)
Mažiausios sąnaudos (Kanada)
10,6 l/100 km (5 ciklų)

Kas yra „Geo Tracker“?

„Geo Tracker“ buvo kompaktiškas SUV, turėjęs mažą, stačią kėbulo formą. Šis praktiškumui pritaikytas modelis papildė „Geo“ gamą greta tokių lengvųjų automobilių kaip „Metro“ ir „Prizm“.

„Tracker“ buvo glaudžiai giminingas „Suzuki Sidekick“. Šis kompaktiškas SUV papildė Šiaurės Amerikos „Geo“ modelių gamą.

Karta ir varikliai

„Geo Tracker“ turėjo 1 kartą, gamintą 1989–1997 m. ir parduotą Jungtinėse Valstijose bei Kanadoje. Jame buvo montuojamas 1,6 L benzininis variklis.

Jungtinių Valstijų EPA duomenys apima 18 versijų nuo 1989 iki 1997 m.; geriausias bendras rodiklis – 25 MPG. Kanados NRCan duomenys apima tris versijas nuo 1996 iki 1997 m.; mažiausios nurodytos sąnaudos pagal 5 ciklų bandymą siekė 10,6 L/100 km.

Kokios „Geo Tracker“ degalų sąnaudos?

Geriausias bendras Jungtinių Valstijų EPA rodiklis yra 25 MPG. Kanadoje pagal NRCan 5 ciklų bandymą nurodytos 10,6 L/100 km sąnaudos. Šie rodikliai nustatomi pagal skirtingas nacionalines procedūras. Europos WLTP ir NEDC bandymams taikomi savi metodai, todėl skirtingų procedūrų rezultatai nėra tiesiogiai palyginami.

Kur buvo parduodamas „Geo Tracker“?

„Geo Tracker“ buvo parduodamas Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Jungtinių Valstijų EPA duomenys apima 1989–1997 m., o Kanados NRCan duomenys – 1996 ir 1997 m. Sąsaja su „Suzuki Sidekick“ suteikė jam išskirtinį vaidmenį „Geo“ gamoje.

Klausimai ir atsakymai

Kada buvo parduodamas „Geo Tracker“?

Vienintelė „Geo Tracker“ karta buvo gaminama 1989–1997 m.

Koks variklis buvo montuojamas į „Geo Tracker“?

Jame buvo montuojamas 1,6 L benzininis variklis.

Kokios mažiausios vidutinės jo sąnaudos pagal EPA?

Geriausias bendras Jungtinių Valstijų EPA rodiklis yra 25 MPG.

Kurioms rinkoms pateikiami oficialūs „Tracker“ degalų duomenys?

Duomenys pateikiami Jungtinėms Valstijoms ir Kanadai; Kanados NRCan rodikliai nustatyti pagal 5 ciklų bandymą.

Tracker first generation (1989–1997)

Geo Tracker first generation
Nuotrauka: Cutlass / Wikimedia Commons · CC0

Parduodama: Jungtinės Valstijos ir Kanada · Šaltiniai: en.wikipedia.org, classic.com

Trumpai: Ilgis 3 620–4 031 mm Specifikacijos, patikimumas ir visos versijos →

Rodyti visas 15 versijas

Jungtinės Valstijos 12 versijų

JAV parduoti modelių metai, remiantis EPA ir Energetikos departamento (fueleconomy.gov) duomenimis. MPG pagal EPA testą; litrai 100 kilometrų = 235,215 ÷ MPG.

Metai ir versijaVariklisDegalaiPavarų dėžėPavaros rataiSąnaudos (mišriuoju ciklu)CO₂
1992–1997(FFS)1,6 lBenzinas3 pavarų automatinėGaliniai varomieji ratai21 MPG (11,2 l/100 km) EPA263 g/km
1991–1997(FFS)1,6 lBenzinas5 pavarų mechaninėGaliniai varomieji ratai22–23 MPG (10,2–10,7 l/100 km) EPA240–251 g/km
1991–1997(FFS)1,6 lBenzinas3 pavarų automatinėKeturių arba visų ratų pavara21 MPG (11,2 l/100 km) EPA263 g/km
1991–1997(FFS)1,6 lBenzinas5 pavarų mechaninėKeturių arba visų ratų pavara22–23 MPG (10,2–10,7 l/100 km) EPA240–251 g/km
1996–1997(FFS), 2MODE CLKUP1,6 lBenzinas4 pavarų automatinėGaliniai varomieji ratai21 MPG (11,2 l/100 km) EPA263 g/km
1996–1997(FFS), 2MODE CLKUP1,6 lBenzinas4 pavarų automatinėKeturių arba visų ratų pavara21 MPG (11,2 l/100 km) EPA263 g/km
1994(16VALVES) (FFS) · (FFS)1,6 lBenzinas3 pavarų automatinėGaliniai varomieji ratai21 MPG (11,2 l/100 km) EPA263 g/km
1994(16VALVES) (FFS)1,6 lBenzinas5 pavarų mechaninėGaliniai varomieji ratai22 MPG (10,7 l/100 km) EPA251 g/km
1994(16VALVES) (FFS) · (FFS)1,6 lBenzinas3 pavarų automatinėKeturių arba visų ratų pavara21 MPG (11,2 l/100 km) EPA263 g/km
1994(16VALVES) (FFS)1,6 lBenzinas5 pavarų mechaninėKeturių arba visų ratų pavara22 MPG (10,7 l/100 km) EPA251 g/km
1989–1990(FFS) (SPFI)1,6 lBenzinas3 pavarų automatinėKeturių arba visų ratų pavara22–23 MPG (10,2–10,7 l/100 km) EPA240–251 g/km
1989–1990(FFS) (SPFI)1,6 lBenzinas5 pavarų mechaninėKeturių arba visų ratų pavara24–25 MPG (9,4–9,8 l/100 km) EPA221–230 g/km

Kanada 3 versijos

Kanadoje parduoti modelių metai, remiantis Kanados gamtos išteklių ministerijos degalų sąnaudų įvertinimais (5 ciklų testas).

Metai ir versijaVariklisDegalaiPavarų dėžėSąnaudos (mišriuoju ciklu)CO₂
1996–1997Sport utility vehicle1,6 lBenzinas3 pavarų automatinė11,3 l/100 km 5 ciklų260 g/km
1996–1997Sport utility vehicle1,6 lBenzinas5 pavarų mechaninė10,6 l/100 km 5 ciklų244 g/km
1997Sport utility vehicle1,6 lBenzinas4 pavarų automatinė10,9 l/100 km 5 ciklų251 g/km

Geo Tracker saugos atšaukimo kampanijos

5 oficialios „Geo Tracker“ saugos atšaukimo kampanijos iš NHTSA (JAV), DVSA (Jungtinės Karalystės) ir ES „Safety Gate“, nuo naujausių. Atšaukimo kampanijos remonto darbai gamintojo atstovybėse paprastai atliekami nemokamai.

  • Per galinį susidūrimą gali būti pramuštas degalų bakas1996
  • Vairas gali atsiskirti nuo vairo kolonėlės1994
  • Priekinių saugos diržų sagčių mygtukai gali sulūžti1989–1991
  • Galinio tilto korpuso vamzdžiai gali lūžti1993–1994
  • Apatinis vairo velenas gali atsiskirti1994

Peržiūrėkite 5 saugos atšaukimo kampanijas

Panašūs kitų gamintojų modeliai

Oficialūs rodikliai matuojami pagal standartines bandymų procedūras ir skirtingose rinkose skiriasi. Jūsų automobilio sąnaudos priklauso nuo to, kaip, kur ir kokiomis sąlygomis vairuojate.