Fiat Seicento

Fiat Seicento
Nuotrauka: Rudolf Stricker / Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0

Oficialiuose duomenyse nurodyta 10 Fiat Seicento (2000–2012) versijų, rinkose: Europos Sąjungoje ir Jungtinėje Karalystėje. Kiekviena rinka skelbia savo rodiklius, išmatuotus pagal jai taikomą bandymų procedūrą.

Trumpai

Metai duomenyse
2000–2012
Rinkos
Europos Sąjunga Jungtinė Karalystė
Varikliai
nuo 0,9 l iki 1,1 l
Galia
40 kW (54 AG)
Degalai
Benzinas LPG
Mažiausios sąnaudos (Jungtinė Karalystė)
6,0 l/100 km (NEDC)
Nauji registravimai ES
16 953

Kas yra Fiat Seicento?

Fiat Seicento buvo mažas miesto automobilis, „Fiat“ kompaktinių automobilių gamoje pakeitęs Cinquecento. Nedideli matmenys ir paprasta konstrukcija tiko kasdienėms kelionėms mieste.

Vėliau „Fiat“ Seicento pavadinimą pakeitė į 600. Kompaktiški automobilio matmenys išlaikė jį mažųjų modelių gamoje.

Karta ir dizainas

Seicento, kodas 187, buvo gaminamas nuo 1998 iki 2010 m. Jis tęsė Cinquecento miesto automobilio paskirtį, tačiau turėjo atnaujintą kėbulą ir saloną.

JK duomenys apima 2000–2003 m., o ES registracijos – 2010–2012 m. Registracijos datos gali skirtis nuo modelio gamybos laikotarpio.

Varikliai ir galia

ES rinkai skirta gama turėjo 1.1 l variklį, varomą benzinu arba LPG, kurio galia siekė 40 kW (54 PS). JK gamą sudarė 0.9–1.1 l benzininiai varikliai.

2010 m. ES 1.1 l benzininė versija užregistruota 16 708 kartų. 2011 m. tos pačios versijos, turinčios tokį patį variklį ir galią, registracijų skaičius siekė 196, o 1.1 l LPG versija 2010 m. užregistruota 24 kartus.

Kiek ekonomiškas Fiat Seicento?

Mažiausios JK degalų sąnaudos – 6 L/100 km pagal NEDC bandymą. NEDC yra Europos bandymo procedūra; skirtingų procedūrų ir rinkų rezultatų negalima tiesiogiai lyginti.

2010–2012 m. ES iš viso užregistruota 16 953 Seicento automobilių. JK duomenys apima 2000–2003 m.

Klausimai ir atsakymai

Koks automobilis yra Fiat Seicento?

Tai mažas miesto automobilis iš „Fiat“ kompaktinių automobilių gamos.

Koks variklis ir galia buvo siūlomi Seicento?

ES gamoje buvo 1.1 l variklis, kurio galia – 40 kW (54 PS); jis buvo varomas benzinu arba LPG.

Kokios mažiausios nurodytos Seicento degalų sąnaudos?

JK rodiklis – 6 L/100 km pagal NEDC bandymą.

Seicento Seicento (1998–2010)

Fiat Seicento Seicento
Nuotrauka: Rudolf Stricker / Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0

Modelio kodai: 187 · Parduodama: Europos Sąjunga ir Jungtinė Karalystė · Šaltiniai: en.wikipedia.org, automobile-catalog.com

Trumpai: Ilgis 3 320–3 340 mm · Eksploatacinė masė 705–710 kg · Didžiausias greitis 100–150 km/h · Techninę apžiūrą išlaikė iš pirmo karto, kai automobiliui buvo 13 metų ir senesni: 60,2 % (JK vidurkis 69,2 %) Specifikacijos, patikimumas ir visos versijos →

Europos Sąjunga 2 versijos

Nauji automobiliai, užregistruoti ES (bei Norvegijoje ir Islandijoje), remiantis Europos aplinkos agentūros duomenimis. Duomenys pagal NEDC procedūrą iki 2020 m. ir pagal WLTP nuo 2021 m.; versijos sugrupuotos pagal variklį ir galią, nurodant jų registracijų skaičių.

Metai ir versijaVariklisDegalaiCO₂Registracijos ES
20101,1 lBenzinas140 g/km16 708
20101,1 lLPG139 g/km24

Jungtinė Karalystė 6 versijos

Nauji automobiliai, parduodami JK, remiantis Transporto sertifikavimo agentūros (Vehicle Certification Agency) duomenimis. NEDC duomenys iki 2018 m. ir WLTP duomenys vėlesniu laikotarpiu; metai – tai leidimai, kuriais pasirodė versija.

Metai ir versijaVariklisDegalaiPavarų dėžėSąnaudos (mišriuoju ciklu)CO₂
2001–2003S/SX · Mia, Active and Sound1,1 lBenzinas5 pavarų mechaninė6,0 l/100 km NEDC143 g/km
2001–2003Sporting and Sporting Abarth1,1 lBenzinas5 pavarų mechaninė6,5 l/100 km NEDC155 g/km
2000–2001Seicento S/SX · S/SX0,9 lBenzinas5 pavarų mechaninė6,1 l/100 km NEDC145 g/km
2000–2001Citymatic0,9 lBenzinas5 pavarų automatinė6,1 l/100 km NEDC145 g/km
2000–2001Seicento Sporting · Sporting1,1 lBenzinas5 pavarų mechaninė6,2 l/100 km NEDC148 g/km
2000–2001Seicento Sporting Abarth · Sporting Abarth1,1 lBenzinas5 pavarų mechaninė6,4 l/100 km NEDC151 g/km

Versijos už šių generacijų ribų

Europos Sąjunga 2 versijos

Nauji automobiliai, užregistruoti ES (bei Norvegijoje ir Islandijoje), remiantis Europos aplinkos agentūros duomenimis. Duomenys pagal NEDC procedūrą iki 2020 m. ir pagal WLTP nuo 2021 m.; versijos sugrupuotos pagal variklį ir galią, nurodant jų registracijų skaičių.

Metai ir versijaVariklisGaliaDegalaiCO₂Registracijos ES
2011–20121,1 l40 kW (54 AG)Benzinas141–144 g/km207
20111,1 l40 kW (54 AG)LPG139 g/km14

Fiat Seicento saugos atšaukimo kampanijos

3 oficialios „Fiat Seicento“ saugos atšaukimo kampanijos iš NHTSA (JAV), DVSA (Jungtinės Karalystės) ir ES „Safety Gate“, nuo naujausių. Atšaukimo kampanijos remonto darbai gamintojo atstovybėse paprastai atliekami nemokamai.

  • Degalų bako korozija gali sukelti nuotėkį1998–1999
  • Gali trintis stabdžių vamzdeliai1998–1999
  • Stabdžių pedalas gali lūžti1999

Peržiūrėkite 3 saugos atšaukimo kampanijas

Panašūs kitų gamintojų modeliai

Oficialūs rodikliai matuojami pagal standartines bandymų procedūras ir skirtingose rinkose skiriasi. Jūsų automobilio sąnaudos priklauso nuo to, kaip, kur ir kokiomis sąlygomis vairuojate.