Volvo C70

Volvo C70
Фото: Elise240SX / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

В офіційних даних зазначено 73 версії Volvo C70 (1998–2015) у Європейського Союзу, Сполученого Королівства, Франції, Сполучених Штатів і Канади. Кожен ринок публікує власні показники, виміряні за власною методикою випробувань.

Короткий огляд

Роки в даних
1998–2015
Ринки
Європейський Союз, Сполучене Королівство, Франція, Сполучені Штати Америки і Канада
Двигуни
від 2,0 л до 2,5 л
Потужність
від 100 кВт (136 к.с.) до 169 кВт (230 к.с.)
Паливо
Дизель і Бензин
Найнижча витрата палива (Франція)
5,9 л/100 км (NEDC)
Найнижча витрата палива (Сполучене Королівство)
5,9 л/100 км (NEDC)
Найнижча витрата палива (Канада)
10,6 л/100 км (5-cycle)
Нові реєстрації в ЄС
25 123

Що таке Volvo C70?

C70 був купе та кабріолетом Volvo, пропонуючи більш індивідуальний кузов поруч із практичними сімейними автомобілями компанії. Перше покоління C70 дебютувало як купе, згодом до нього додався кабріолет із м’яким дахом. Друге покоління C70 було кабріолетом із трисекційним жорстким дахом, що складався: він міг перетворити автомобіль із закритого, схожого на купе, на відкритий.

Покоління, двигуни та потужність

Перше покоління C70 використовувало платформу P80, а друге — платформу P1. У даних для ЄС і Франції перше покоління зазначене за 2010 рік; дані про друге покоління охоплюють період до 2013 року. У Європі та Великій Британії модель фігурує з бензиновими й дизельними двигунами. Дані для США та Канади стосуються бензинових версій.

У даних для ЄС зазначені двигуни об’ємом від 2,0 до 2,5 л і потужністю від 100 кВт (136 PS) до 169 кВт (230 PS). У британських даних фігурують двигуни об’ємом від 1,8 до 2,5 л і потужністю від 125 кВт (170 PS) до 127 кВт (172 PS). У даних для США та Канади зазначені бензинові двигуни об’ємом від 2,3 до 2,5 л.

Наскільки економічний Volvo C70?

Найнижча зазначена витрата пального у Великій Британії та Франції становить 5,9 L/100 km за тестом NEDC. Найнижчий показник у США — 10,2 L/100 km за випробуваннями EPA, а найкращий комбінований результат — 23 MPG. У Канаді найнижча зазначена витрата становить 10,6 L/100 km за 5-цикловим тестом. Процедури відрізняються, тому показники для різних ринків безпосередньо порівнювати не можна.

За даними реєстрацій у ЄС, з 2010 до 2015 року було зареєстровано 25 123 автомобілі C70. Найпоширенішою конфігурацією з указаною назвою був дизельний двигун об’ємом 2,0 л і потужністю 110 кВт (150 PS): у 2011 році зареєстрували 5 518 таких автомобілів.

Де продавали C70?

C70 фігурує в даних для ЄС, Великої Британії, Франції, США та Канади. Дані для ЄС і Франції охоплюють перше покоління; друге покоління представлене на всіх 5 ринках.

Запитання та відповіді

Volvo C70 був купе чи кабріолетом?

Перше покоління випускали як купе та кабріолет із м’яким дахом. Друге покоління було кабріолетом зі складаним жорстким дахом.

Яка конфігурація C70 була найпоширенішою серед зазначених у даних ЄС?

Серед конфігурацій із зазначеною назвою лідирував дизельний двигун об’ємом 2,0 л і потужністю 110 кВт (150 PS): у 2011 році зареєстрували 5 518 таких автомобілів.

На якому ринку зазначена найнижча витрата пального у C70?

У даних для Великої Британії та Франції наведено однаковий показник — 5,9 L/100 km за тестом NEDC.

C70 first generation (1997–2005)

Volvo C70 first generation
Фото: Reedhawk / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Коди моделі: P80, 873 · Продавалося в: Європейський Союз, Сполучене Королівство, Франція, Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org, adac.de

Коротко про головне: Довжина 4 720 мм · Споряджена маса 1 449–1 605 кг · Максимальна швидкість 195–240 км/год · Успішне проходження техогляду MOT з першої спроби у віці 13 років і старше: 71,0% (Середнє у Великій Британії 69,2%) Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (26)

C70 second generation (2006–2014)

Volvo C70 second generation
Фото: Elise240SX / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Коди моделі: P1, 542 · Продавалося в: Європейський Союз, Франція, Сполучене Королівство, Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org, adac.de

Коротко про головне: Довжина 4 580–4 620 мм · Споряджена маса 1 586–1 659 кг · Максимальна швидкість 200–235 км/год · Успішне проходження техогляду MOT з першої спроби у віці 13 років і старше: 65,1% (Середнє у Великій Британії 69,2%) Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (46)

Європейський Союз 13 версій

Нові автомобілі, зареєстровані в ЄС (а також у Норвегії та Ісландії), за даними Європейського агентства з довкілля. Показники за методикою NEDC до 2020 року та за WLTP з 2021 року; версії згруповані за двигуном і потужністю разом із кількістю їхніх реєстрацій.

Роки та версіяДвигунПотужністьПальнеCO₂Реєстрації в ЄС
2011–20142,0 л110 кВт (150 к.с.)Дизель160–163 г/км11 395
2011–20142,5 л169 кВт (230 к.с.)Бензин219 г/км1 981
2011–20142,0 л130 кВт (177 к.с.)Дизель162–166 г/км2 751
20132,0 л–Інше паливо162 г/км90
20112,0 л100 кВт (136 к.с.)Дизель164 г/км116
20112,4 л125 кВт (170 к.с.)Бензин224 г/км34
20112,4 л132 кВт (179 к.с.)Дизель193 г/км16
20102,0 л–Дизель163 г/км3 512
20102,0 л–Дизель162 г/км2 782
20102,4 л–Дизель188 г/км934
20102,4 л–Бензин222 г/км854
20102,5 л–Бензин216 г/км630
2010––Бензин217 г/км12

Сполучене Королівство 20 версій

Нові автомобілі в продажу у Великій Британії, за даними Агентства сертифікації транспортних засобів. Показники NEDC до 2018 року та показники WLTP після; роки відповідають випускам, у яких з'явилася версія.

Роки та версіяДвигунПотужністьПальнеКоробка передачВитрата (змішаний цикл)CO₂
2013D3 Automatic · D4 Automatic · D3 Auto і ще 1 комплектація2,0 л–ДизельАвтоматична6,4 л/100 км NEDC169 г/км
2013D3 Manual · D4 Manual2,0 л–ДизельМеханічна5,9 л/100 км NEDC154 г/км
2013D4 Manual2,0 л–ДизельМеханічна5,9 л/100 км NEDC154 г/км
2013T5 · T5 Auto2,5 л–БензинАвтоматична9,4 л/100 км NEDC219 г/км
2012D3 Automatic · D4 Automatic · D3 Auto і ще 1 комплектація2,0 л–Дизель6-ступенева автоматична6,4 л/100 км NEDC169 г/км
2012D3 Manual · D4 Manual2,0 л–Дизель6-ступенева механічна5,9 л/100 км NEDC154 г/км
2012D4 Manual2,0 л–Дизель6-ступенева механічна5,9 л/100 км NEDC154 г/км
2012T5 · T5 Auto2,5 л–Бензин5-ступенева автоматична9,4 л/100 км NEDC219 г/км
2009–20102.0D · 2.0D Powershift2,0 л–Дизель6-ступенева автоматична6,3 л/100 км NEDC167 г/км
2008–20102.0D2,0 л–Дизель6-ступенева механічна6,0–6,1 л/100 км NEDC158–161 г/км
2007–2010D5 Geartronic2,4 л–Дизель5-ступенева автоматична7,3–7,4 л/100 км NEDC193–196 г/км
2008–2010D52,4 л–Дизель6-ступенева механічна6,6 л/100 км NEDC174 г/км
2007–20102.4i (170 PS) · 2.4i (170PS) · 2.4 (170ps)2,4 л125 кВт (170 к.с.)Бензин5-ступенева механічна9,0 л/100 км NEDC215 г/км
2007–20102.4i (170 PS) Geartronic · 2.4i (170PS) Geartronic · 2.4i (170ps) Geartronic2,4 л125 кВт (170 к.с.)Бензин5-ступенева автоматична9,6 л/100 км NEDC229 г/км
2010T5 Geartronic2,5 л–Бензин5-ступенева автоматична9,4 л/100 км NEDC219 г/км
2006–2010T52,5 л–Бензин6-ступенева механічна8,9–9,1 л/100 км NEDC209–217 г/км
20091.81,8 л–Бензин5-ступенева механічна7,3 л/100 км NEDC174 г/км
2006–2009T5 · T5 Geartronic2,5 л–Бензин5-ступенева автоматична9,8 л/100 км NEDC234 г/км
20062.4i (170 bhp)2,4 л127 кВт (172 к.с.)Бензин5-ступенева механічна9,0 л/100 км NEDC215 г/км
20062.4i (170 bhp)2,4 л127 кВт (172 к.с.)Бензин5-ступенева автоматична9,6 л/100 км NEDC229 г/км

Франція 5 версій

Нові автомобілі в продажу у Франції, за даними каталогу екологічного маркування ADEME. Показники NEDC до 2015 року, показники WLTP у поточному каталозі.

Роки та версіяДвигунПотужністьПальнеКоробка передачВитрата (змішаний цикл)CO₂
2012C70 D3 (150ch) Geartronic 6–110 кВт (150 к.с.)Дизель6-ступенева автоматична6,4 л/100 км NEDC169 г/км
2012C70 D3 (150ch) BVM6–110 кВт (150 к.с.)Дизель6-ступенева механічна5,9 л/100 км NEDC154 г/км
2012C70 D4 (177ch) Geartronic 6–130 кВт (177 к.с.)Дизель6-ступенева автоматична6,4 л/100 км NEDC169 г/км
2012C70 D4 (177ch) BVM6–130 кВт (177 к.с.)Дизель6-ступенева механічна5,9 л/100 км NEDC154 г/км
2012C70 T5 (230ch) BVA5–169 кВт (230 к.с.)Бензин5-ступенева автоматична9,4 л/100 км NEDC219 г/км

Сполучені Штати Америки 4 версії

Модельні роки, що продавалися у США, за даними EPA та Міністерства енергетики (fueleconomy.gov). Витрата в милях на галон (MPG) за випробуваннями EPA; літри на 100 км = 235.215 ÷ MPG.

Роки та версіяДвигунПальнеКоробка передачПривідВитрата (змішаний цикл)CO₂
2010–20132,5 лБензин5-ступенева автоматичнаПередній привід21–23 миль/галлон (10,2–11,2 л/100 км) EPA240–263 г/км
2006–20112,5 лБензин6-ступенева механічнаПередній привід21–23 миль/галлон (10,2–11,2 л/100 км) EPA240–263 г/км
2008–20092MODE CLKUP2,5 лБензин5-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2006–2007FFS,TURBO · 2MODE CLKUP2,5 лБензин5-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км

Канада 4 версії

Модельні роки, що продавалися в Канаді, за оцінками витрати палива Міністерства природних ресурсів Канади (тест за 5 циклами).

Роки та версіяДвигунПальнеКоробка передачВитрата (змішаний цикл)CO₂
2007–2013Subcompact2,5 лБензин5-ступенева автоматична10,8–11,3 л/100 км 5-cycle248–260 г/км
2007–2011Subcompact2,5 лБензин6-ступенева механічна10,6–10,9 л/100 км 5-cycle244–251 г/км
2008–2009Compact2,5 лБензин5-ступенева автоматична11,1 л/100 км 5-cycle255 г/км
2008–2009Compact2,5 лБензин6-ступенева механічна11,0 л/100 км 5-cycle253 г/км

Версії поза цими поколіннями

Європейський Союз 1 версія

Нові автомобілі, зареєстровані в ЄС (а також у Норвегії та Ісландії), за даними Європейського агентства з довкілля. Показники за методикою NEDC до 2020 року та за WLTP з 2021 року; версії згруповані за двигуном і потужністю разом із кількістю їхніх реєстрацій.

Роки та версіяДвигунПотужністьПальнеCO₂Реєстрації в ЄС
20152,0 л110 кВт (150 к.с.)Дизель165 г/км16

Відкличні кампанії для Volvo C70

23 офіційні відкличні кампанії для Volvo C70 від NHTSA (США), DVSA (Велика Британія) та EU Safety Gate, спочатку найновіші. Ремонт у межах відкличних кампаній зазвичай безкоштовний у дилерів виробника.

  • Рідина омивача може просочитися в проводку і спричинити пожежу
  • Наклейка запасного колеса може містити неправильну інформацію2006–2012
  • Штовхач педалі зчеплення може зламатися
  • Акумулятор переносного GPS-навігатора може перегрітися2006–2010
  • Механізм перемикання передач може заклинити

Перегляньте всі 23 відкличні кампанії

Схожі моделі інших марок

Офіційні показники вимірюються за стандартними методиками випробувань і відрізняються залежно від ринку. Ваша витрата пального залежить від того, як, де і в яких умовах Ви керуєте автомобілем.