Ford Expedition

Ford Expedition
Фото: Kevauto / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

В офіційних даних зазначено 44 версії Ford Expedition (1997–2027) у Європейського Союзу, Сполучених Штатів і Канади. Кожен ринок публікує власні показники, виміряні за власною методикою випробувань.

Короткий огляд

Роки в даних
1997–2027
Ринки
Європейський Союз, Сполучені Штати Америки і Канада
Двигуни
від 3,5 л до 5,4 л
Паливо
Бензин і Багатопаливний двигун (E85)
Найнижча витрата палива (Сполучені Штати Америки)
12,4 л/100 км (EPA)
Найнижча витрата палива (Канада)
12,4 л/100 км (5-cycle)
Нові реєстрації в ЄС
20

Що таке Ford Expedition?

Expedition — це повнорозмірний позашляховик Ford із просторим салоном і конструкцією на базі пікапа. Від моменту появи він належить до північноамериканської лінійки Ford і розрахований на сім’ї та водіїв, яким потрібне місце для пасажирів і багажу.

Покоління та двигуни

Expedition має п’ять поколінь: перше випускали у 1997–2002 роках, друге — у 2003–2006 роках, третє — у 2007–2017 роках, четверте — у 2018–2024 роках, а п’яте з’явилося у 2025 році. Після оновлення 2018 року автомобіль отримав кузов з алюмінієвого сплаву на сталевій рамі та двигун 3,5 L EcoBoost V6.

У списках США та Канади представлені бензинові двигуни об'ємом від 3,5 L до 5,4 L, а також версії з можливістю роботи на гнучкому паливі E85. У показниках реєстрацій ЄС зафіксовано дві версії: 3,5 L бензинові моделі потужністю 280 kW (381 PS).

Витрата пального та ринки

Списки US EPA охоплюють 1997–2027 роки та дають найкращий комбінований показник у 20 MPG. Найнижча заявлена витрата становить 11,8 L/100 km. Канадські списки NRCan охоплюють 1997–2026 роки з найнижчим показником у 12,4 L/100 km за 5-цикловим тестом. Ці цифри базуються на різних процедурах: випробування EPA у США та 5-цикловий метод у Канаді.

Показники реєстрацій в ЄС охоплюють 2018–2019 роки, загалом налічуючи 20 реєстрацій. Основною ринковою присутністю Expedition є Північна Америка; реєстрації в ЄС зафіксовані саме за ці роки.

Запитання та відповіді

Коли Ford Expedition вперше надійшов у продаж?

Його перше покоління випускалося з 1997 по 2002 рік.

Які об’єми двигунів зазначені в переліках для США та Канади?

Зазначені бензинові двигуни мають об’єм від 3,5 L до 5,4 L; також представлені версії Flex-Fuel E85.

Який найкращий комбінований показник паливної економічності EPA?

Найкращий комбінований рейтинг EPA становить 20 MPG.

Expedition first generation (1997–2002)

Ford Expedition first generation
Фото: IFCAR / Wikimedia Commons · Public domain

Коди моделі: UN93 · Продавалося в: Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org, cars.com

Коротко про головне: Довжина 5 197 мм Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (14)

Expedition second generation (2003–2006)

Ford Expedition second generation
Фото: IFCAR / Wikimedia Commons · Public domain

Коди моделі: U222 · Продавалося в: Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org, cars.com

Коротко про головне: Довжина 5 227 мм Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (6)

Expedition third generation (2007–2017)

Ford Expedition third generation
Фото: IFCAR / Wikimedia Commons · Public domain

Коди моделі: U324 · Продавалося в: Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org, cars.com

Коротко про головне: Довжина 5 230–5 620 мм · Споряджена маса 2 633–2 792 кг · Максимальна швидкість 182–239 км/год Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (14)

Expedition fourth generation (2018–2024)

Ford Expedition fourth generation
Фото: Kevauto / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Коди моделі: U553 · Продавалося в: Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org, cars.com

Коротко про головне: Довжина 5 330–5 640 мм · Споряджена маса 2 551–2 628 кг · Максимальна швидкість 236–244 км/год Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (5)

Expedition fifth generation (від 2025)

Ford Expedition fifth generation
Фото: Kevauto / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Коди моделі: U704 · Продавалося в: Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: cars.com, jdpower.com

Коротко про головне: Довжина 5 331–5 631 мм Характеристики, надійність і всі версії →

Сполучені Штати Америки 2 версії

Модельні роки, що продавалися у США, за даними EPA та Міністерства енергетики (fueleconomy.gov). Витрата в милях на галон (MPG) за випробуваннями EPA; літри на 100 км = 235.215 ÷ MPG.

Роки та версіяДвигунПальнеКоробка передачПривідВитрата (змішаний цикл)CO₂
2025–2027SIDI & PFI3,5 лБензин10-ступенева автоматичнаЗадній привід18–19 миль/галлон (12,4–13,1 л/100 км) EPA293–299 г/км
2025–2027SIDI & PFI3,5 лБензин10-ступенева автоматичнаПідключний повний привід18 миль/галлон (13,1 л/100 км) EPA311–312 г/км

Канада 1 версія

Модельні роки, що продавалися в Канаді, за оцінками витрати палива Міністерства природних ресурсів Канади (тест за 5 циклами).

Роки та версіяДвигунПальнеКоробка передачВитрата (змішаний цикл)CO₂
2025–2026Sport utility vehicle: Standard3,5 лБензин10-ступенева автоматична13,3 л/100 км 5-cycle312 г/км

Версії поза цими поколіннями

Європейський Союз 2 версії

Нові автомобілі, зареєстровані в ЄС (а також у Норвегії та Ісландії), за даними Європейського агентства з довкілля. Показники за методикою NEDC до 2020 року та за WLTP з 2021 року; версії згруповані за двигуном і потужністю разом із кількістю їхніх реєстрацій.

Роки та версіяДвигунПотужністьПальнеCO₂Реєстрації в ЄС
20193,5 л280 кВт (381 к.с.)Бензин326 г/км10
20183,5 л280 кВт (381 к.с.)Бензин–10

Відкличні кампанії для Ford Expedition

77 офіційних відкличних кампаній для Ford Expedition від NHTSA (США), DVSA (Велика Британія) та EU Safety Gate, спочатку найновіші. Ремонт у межах відкличних кампаній зазвичай безкоштовний у дилерів виробника.

  • Забруднений чип фари може спричинити відмову освітлення2025–2027
  • Паркувальний фіксатор трансмісії може ввімкнутися під час руху2018–2021
  • Хромоване покриття центральної консолі може відшаровуватися й оголювати гострі краї2018–2024
  • Натягувач ременя безпеки може заблокувати ремінь2018–2022
  • Важелі склоочисників можуть зламатися2021–2023

Перегляньте всі 77 відкличних кампаній

Схожі моделі інших марок

Офіційні показники вимірюються за стандартними методиками випробувань і відрізняються залежно від ринку. Ваша витрата пального залежить від того, як, де і в яких умовах Ви керуєте автомобілем.