Hyundai Azera

Hyundai Azera
Fotoattēls: Benespit / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Oficiālajos datos ir norādītas 6 Hyundai Azera (2006–2017) versijas tirgos: Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā. Katrs tirgus publicē savus rādītājus, kas mērīti saskaņā ar tā testēšanas procedūru.

Īsumā

Gadi datos
2006–2017
Tirgi
Amerikas Savienotās Valstis un Kanāda
Dzinēji
no 3,3 l līdz 3,8 l
Degvielas
Benzīns
Zemākais patēriņš (Amerikas Savienotās Valstis)
10,7 l/100 km (EPA)
Zemākais patēriņš (Kanāda)
11,7 l/100 km (5-cycle)

Kas ir Hyundai Azera?

Azera ir liels četrdurvju sedans no Hyundai Grandeur modeļu līnijas, kas atsevišķos tirgos pazīstams ar šo nosaukumu. Tas ierindojās tuvu Hyundai ASV klāsta augšgalam, izceļoties ar plašu salonu un komfortu orientētu raksturu.

ASV Azera nosaukums aptvēra 2 paaudzes no 2006. līdz 2017. gadam. Pirmā paaudze ar kodu TG tika ražota no 2006. līdz 2011. gadam; tai sekoja otrā paaudze ar kodu HG, kas aptvēra 2012.–2017. gadu. Hyundai turpināja attīstīt Grandeur kā augstākās klases sedanu, un HG paaudzei bija jauns dizains un atjauninātas tehnoloģijas.

Dzinēji un jauda

ASV versijām bija pieejami benzīna dzinēji ar darba tilpumu no 3,3 L līdz 3,8 L. Kanādas rādītāji attiecas uz 3,8 L benzīna versiju. Jauda atšķīrās atkarībā no versijas.

Cik ekonomisks ir Hyundai Azera?

Mazākais norādītais kombinētais patēriņš ASV ir 10,2 L/100 km, bet EPA kombinētais rādītājs ir 23 MPG. Kanādā norādītā 3,8 L versija NRCan 5 ciklu testā patērē 11,7 L/100 km. ASV EPA un Kanādas 5 ciklu procedūras atšķiras, tāpēc šos rādītājus vislabāk salīdzināt katra tirgus ietvaros.

Kur pārdeva Azera?

Azera ir iekļauta oficiālajos ASV EPA datos par 2006.–2017. gadu un Kanādas NRCan datos par 2006.–2009. gadu. Atsevišķos tirgos Hyundai šim sedanam izmantoja arī nosaukumu Grandeur.

Jautājumi un atbildes

Cik Azera paaudžu ir aptvertas?

2: TG paaudze no 2006. līdz 2011. gadam un HG paaudze no 2012. līdz 2017. gadam.

Kādi dzinēji bija pieejami?

ASV versijām bija benzīna dzinēji ar darba tilpumu no 3,3 L līdz 3,8 L; Kanādas dati attiecas uz 3,8 L benzīna versiju.

Kāds ir Azera mazākais norādītais degvielas patēriņš?

ASV EPA kombinētais rādītājs ir 10,2 L/100 km. Kanādas NRCan 5 ciklu testa rādītājs ir 11,7 L/100 km.

Vai Azera pārdeva Kanādā?

Jā. Kanādas NRCan dati aptver 3,8 L benzīna Azera no 2006. līdz 2009. gadam.

Azera first generation (2006–2011)

Hyundai Azera first generation
Fotoattēls: SsmIntrigue / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Modeļu kodus: TG · Pārdots: Amerikas Savienotās Valstis un Kanāda · Atsauces: en.wikipedia.org, cars.com

Īsumā: Garums 4895–4910 mm · Pašmasa 1565–1730 kg Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Rādīt visas 5 versijas

Azera second generation (2012–2017)

Hyundai Azera second generation
Fotoattēls: Benespit / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Modeļu kodus: HG · Pārdots: Amerikas Savienotās Valstis un Kanāda · Atsauces: en.wikipedia.org, cars.com

Īsumā: Garums 4910–4920 mm · Pašmasa 1500–1700 kg · Maksimālais ātrums 213–230 km/h Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Amerikas Savienotās Valstis 1 versija

ASV pārdotie modeļu gadi, saskaņā ar EPA un Enerģētikas departamenta (fueleconomy.gov) datiem. MPG pēc EPA testa; litri uz 100 km = 235,215 ÷ MPG.

Gadi un versijaDzinējsDegvielaĀtrumkārbaPiedziņaPatēriņš (kombinētais)CO₂
2012–2017SIDI3,3 lBenzīns6-pakāpju automātiskāPriekšējo riteņu piedziņa22–23 jūdzes/galonā (10,2–10,7 l/100 km) EPA240–252 g/km

Hyundai Azera atsaukumi

12 oficiālu drošības atsaukuma kampaņu Hyundai Azera automobiļiem no NHTSA (ASV), DVSA (Apvienotā Karaliste) vai ES Safety Gate. Atsaukuma kampaņas remontdarbi pie ražotāja dīleriem parasti ir bez maksas.

  • ABS modulī var rasties īssavienojums un izraisīt ugunsgrēku2012–2015
  • Bagāžnieka slēdzene var neļaut atvērt bagāžnieku no iekšpuses2016–2017
  • Ūdens ABS modulī var izraisīt elektrisko īssavienojumu2006–2011
  • Vadītāja elektriskais sēdeklis var negaidīti kustēties2007
  • Vadītāja sēdeklis var negaidīti pārvietoties2007–2008

Skatīt visas 12 atsaukuma kampaņas

Līdzīgi citu zīmolu modeļi

Oficiālie rādītāji tiek mērīti, izmantojot standarta testa procedūras, un dažādos tirgos atšķiras. Jūsu degvielas vai enerģijas patēriņš ir atkarīgs no tā, kā, kur un kādos apstākļos Jūs braucat.