Chrysler 300

Chrysler 300
Fotoattēls: Kevauto / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Oficiālajos datos ir norādītas 44 Chrysler 300 (2005–2023) versijas tirgos: Eiropas Savienībā, Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā. Katrs tirgus publicē savus rādītājus, kas mērīti saskaņā ar tā testēšanas procedūru.

Īsumā

Gadi datos
2005–2023
Tirgi
Eiropas Savienība, Amerikas Savienotās Valstis un Kanāda
Dzinēji
no 2,7 l līdz 6,4 l
Jauda
no 140 kW (190 ZS) līdz 176 kW (239 ZS)
Degvielas
Dīzeļdegviela, Benzīns un Elastīgā degviela (E85)
Zemākais patēriņš (Amerikas Savienotās Valstis)
10,2 l/100 km (EPA)
Zemākais patēriņš (Kanāda)
10,2 l/100 km (5-cycle)
Jaunas reģistrācijas ES
7335

Kāda veida automašīna ir Chrysler 300?

Chrysler 300 ir liels sedans ar atturīgu, stūrainu virsbūves formu. Tas atrodas Chrysler modeļu klāsta augšgalā, un tam ir ietilpīgs salons un dzinēji, kuru jauda piemērota gan ikdienas braukšanai, gan V8 veiktspējai. Platais radiatora režģis un garais dzinēja pārsegs piešķir automobilim izteiksmīgu izskatu.

Nosaukumam 300 ir ilga vēsture Chrysler paspārnē. Mūsdienu automašīna atdzīvināja šo nosaukumu 2005. gadā, pēc ilgas prombūtnes atgriežot zīmolam HEMI V8 dzinēju.

Chrysler 300 paaudzes

Pirmā paaudze, kas pazīstama ar LX kodu, tika ražota no 2005. līdz 2010. gadam. Tās drosmīgās proporcijas un pieejamais HEMI V8 piešķīra lielajam sedanam izteiksmīgu raksturu.

Otrā paaudze, LD, sekoja no 2011. līdz 2023. gadam. Tā saglabāja lielā sedana izkārtojumu un pazīstamo vizuālo identitāti, vienlaikus turpinot piedāvāt plašu dzinēju klāstu.

Dzinēji, jauda un oficiālie degvielas rādītāji

Dzinēju izvēle atšķīrās atkarībā no tirgus. Amerikas Savienotajās Valstīs klāsts aptver no 2,7 līdz 6,4 litriem, piedāvājot benzīnu un E85 elastīgo kurināmo. Kanādas klāsts aptver no 3,5 līdz 6,4 litriem, tāpat ar benzīnu un E85. ES reģistrācijas datos dzinēji aptver no 2,7 līdz 6,1 litriem, piedāvājot dīzeļdzinējus, benzīna un cita veida degvielu. Norādītais ES jaudas diapazons ir no 140 kW (190 PS) līdz 176 kW (239 PS).

Zemākais norādītais patēriņš ASV ir 10,2 L/100 km, un labākais kombinētais rādītājs ir 23 MPG, abi saskaņā ar EPA procedūru. Kanādas zemākais norādītais rādītājs ir 10,2 L/100 km saskaņā ar NRCan 5 ciklu procedūru. Eiropas degvielas testi izmanto WLTP vai NEDC atkarībā no transportlīdzekļa un gada. Šīs procedūras atšķiras, tāpēc rezultāti dažādos tirgos nav tieši salīdzināmi.

Kur tika tirgots Chrysler 300?

ASV EPA un Kanādas NRCan dati aptver 2005.–2023. gadu. ES reģistrācijas dati aptver 2010.–2014. gadu, kad reģistrēti 7 335 automobiļi. Visbiežāk reģistrētā norādītā konfigurācija bija 3.0 litru dīzeļdzinēja versija — 2010. gadā reģistrēti 5 096 automobiļi.

Jautājumi un atbildes

Kāda veida automašīna ir Chrysler 300?

Tas ir liels sedans, kas atrodas Chrysler modeļu klāsta augšgalā.

Kādas ir Chrysler 300 paaudzes?

LX pirmā paaudze tika ražota no 2005. līdz 2010. gadam; LD otrā paaudze tika ražota no 2011. līdz 2023. gadam.

Kāds ir Chrysler 300 labākais kombinētais EPA rādītājs?

Labākais norādītais kombinētais rādītājs ir 23 MPG saskaņā ar ASV EPA procedūru.

Kā Kanādas degvielas tests atšķiras no ASV rādītāja?

Kanādā izmanto NRCan 5 ciklu procedūru, bet ASV — EPA testus. Testēšanas metodes atšķiras, tāpēc rezultāti nav tieši salīdzināmi.

300 first generation (2005–2010)

Chrysler 300 first generation
Fotoattēls: Damian B Oh / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Modeļu kodus: LX · Atsauces: en.wikipedia.org

Īsumā: Garums 5020 mm · Pašmasa 1705–1950 kg · Maksimālais ātrums 209–265 km/h · Tehnisko apskati ar pirmo reizi izietušo īpatsvars 13 gadi un vairāk gadu vecumā: 71,1% (Apvienotās Karalistes vidējais rādītājs 69,2%) Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Rādīt 20 versijas

300 second generation (2011–2023)

Chrysler 300 second generation
Fotoattēls: Kevauto / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Modeļu kodus: LD · Atsauces: en.wikipedia.org

Īsumā: Garums 5015–5020 mm · Pašmasa 1835–1938 kg · Maksimālais ātrums 209–265 km/h · Tehnisko apskati ar pirmo reizi izietušo īpatsvars 9–12 gadi gadu vecumā: 79,0% (Apvienotās Karalistes vidējais rādītājs 77,9%) Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Rādīt visas 24 versijas

Eiropas Savienība 5 versijas

Jauni automobiļi, kas reģistrēti ES (un Norvēģijā un Islandē), saskaņā ar Eiropas Vides aģentūras datiem. Rādītāji pēc NEDC procedūras līdz 2020. gadam un pēc WLTP no 2021. gada; versijas ir sagrupētas pēc dzinēja un jaudas, norādot reģistrāciju skaitu.

Gadi un versijaDzinējsJaudaDegvielaCO₂ES reģistrācijas
2011–20143,0 l176 kW (239 ZS)Dīzeļdegviela187–189 g/km568
20133,0 l140 kW (190 ZS)Dīzeļdegviela191 g/km387
20113,0 l160 kW (218 ZS)Dīzeļdegviela214 g/km492
20113,0 l155 kW (211 ZS)Dīzeļdegviela211 g/km102
20112,7 l130 kW (177 ZS)Benzīns250 g/km18

Amerikas Savienotās Valstis 11 versijas

ASV pārdotie modeļu gadi, saskaņā ar EPA un Enerģētikas departamenta (fueleconomy.gov) datiem. MPG pēc EPA testa; litri uz 100 km = 235,215 ÷ MPG.

Gadi un versijaDzinējsDegvielaĀtrumkārbaPiedziņaPatēriņš (kombinētais)CO₂
2013–20233,6 lBenzīns8-pakāpju automātiskāVisu riteņu piedziņa21 jūdzes/galonā (11,2 l/100 km) EPA258 g/km
2013–20233,6 lBenzīns8-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa23 jūdzes/galonā (10,2 l/100 km) EPA242 g/km
2015–20235,7 lBenzīns8-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa19 jūdzes/galonā (12,4 l/100 km) EPA290 g/km
20236,4 lBenzīns8-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa18 jūdzes/galonā (13,1 l/100 km) EPA308 g/km
2012–2019FFV3,6 lElastīgā degviela (E85)8-pakāpju automātiskāVisu riteņu piedziņa21 jūdzes/galonā (11,2 l/100 km) EPA258–263 g/km
2012–2019FFV3,6 lElastīgā degviela (E85)8-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa23 jūdzes/galonā (10,2 l/100 km) EPA240–242 g/km
2011–20145,7 lBenzīns5-pakāpju automātiskāVisu riteņu piedziņa18 jūdzes/galonā (13,1 l/100 km) EPA307–313 g/km
2013–20145,7 lBenzīns5-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa18–19 jūdzes/galonā (12,4–13,1 l/100 km) EPA296–303 g/km
2012–20146,4 lBenzīns5-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa17 jūdzes/galonā (13,8 l/100 km) EPA323–325 g/km
2011–20123,6 lBenzīns5-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa21 jūdzes/galonā (11,2 l/100 km) EPA263 g/km
2011FFV3,6 lElastīgā degviela (E85)5-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa21 jūdzes/galonā (11,2 l/100 km) EPA263 g/km

Kanāda 8 versijas

Kanādā pārdotie modeļu gadi, saskaņā ar Natural Resources Canada degvielas patēriņa novērtējumu (5 ciklu tests).

Gadi un versijaDzinējsDegvielaĀtrumkārbaPatēriņš (kombinētais)CO₂
2012–2023Full-size3,6 lBenzīns8-pakāpju automātiskā10,2–11,0 l/100 km 5-cycle235–258 g/km
2018–2023Full-size5,7 lBenzīns8-pakāpju automātiskā12,3 l/100 km 5-cycle289 g/km
2023Full-size6,4 lBenzīns8-pakāpju automātiskā13,1 l/100 km 5-cycle307 g/km
2012–2019Full-size3,6 lElastīgā degviela (E85)8-pakāpju automātiskā13,9–15,0 l/100 km 5-cycle222–248 g/km
2011–2014Full-size5,7 lBenzīns5-pakāpju automātiskā13,4 l/100 km 5-cycle308 g/km
2012–2014Full-size6,4 lBenzīns5-pakāpju automātiskā13,8 l/100 km 5-cycle317 g/km
2011–2012Full-size3,6 lBenzīns5-pakāpju automātiskā11,2 l/100 km 5-cycle258 g/km
2011–2012Full-size3,6 lElastīgā degviela (E85)5-pakāpju automātiskā15,7 l/100 km 5-cycle251 g/km

Chrysler 300 atsaukumi

53 oficiālas drošības atsaukuma kampaņas Chrysler 300 automobiļiem no NHTSA (ASV), DVSA (Apvienotā Karaliste) un ES Safety Gate, sākot ar jaunākajām. Atsaukuma kampaņas remontdarbi pie ražotāja dīleriem parasti ir bez maksas.

  • Pasažiera gaisa spilvena pirotehniskais lādiņš var noārdīties2008–2013
  • Vadītāja gaisa spilvena gāzes ģeneratora korpuss var plīst2004–2010
  • Sānu drošības aizkaru gāzes ģeneratori var pārplīst2018–2021
  • Stāvvietas bremze var būt nepareizi noregulēta2023
  • TPMS sensora baterijas var priekšlaicīgi nolietoties2022

Skatīt visas 53 atsaukuma kampaņas

Līdzīgi citu zīmolu modeļi

Oficiālie rādītāji tiek mērīti, izmantojot standarta testa procedūras, un dažādos tirgos atšķiras. Jūsu degvielas vai enerģijas patēriņš ir atkarīgs no tā, kā, kur un kādos apstākļos Jūs braucat.