Kia Sephia

Kia Sephia
Фото: OSX / Wikimedia Commons · Public domain

В офіційних даних зазначено 8 версій Kia Sephia (1993–2001) у Сполучених Штатів і Канади. Кожен ринок публікує власні показники, виміряні за власною методикою випробувань.

Короткий огляд

Роки в даних
1993–2001
Ринки
Сполучені Штати Америки і Канада
Двигуни
від 1,6 л до 1,8 л
Паливо
Бензин
Найнижча витрата палива (Сполучені Штати Америки)
9,8 л/100 км (EPA)
Найнижча витрата палива (Канада)
10,2 л/100 км (5-cycle)

Що таке Kia Sephia?

Sephia — компактний легковий автомобіль Kia. Це був перший легковий автомобіль власної розробки Kia, і компанія почала експортувати його до США, закріплюючись на цьому ринку.

Перше покоління випускали з 1993 до 1997 року, а друге — з 1998 до 2001 року. За даними історії Kia, виробництво Sephia другого покоління розпочалося у 1997 році.

Двигуни та потужність

Дані US EPA охоплюють бензинові двигуни об’ємом від 1.6 до 1.8 літра. У канадських даних зазначено бензиновий двигун об’ємом 1.8 літра.

Наскільки економічна Kia Sephia?

Найнижча зазначена витрата пального у США становить 8,4 L/100 km, а комбінований показник EPA — 28 MPG. Найнижчий зазначений показник у Канаді — 10,2 L/100 km за процедурою NRCan 5-cycle. У EPA та канадському випробуванні 5-cycle використовують різні методики, тому ці показники не можна безпосередньо порівнювати.

Де продавали Kia Sephia?

Дані US EPA охоплюють 1993–2001 роки, а дані NRCan для Канади — 2000–2001 роки. Kia також експортувала Sephia до Європи.

Запитання та відповіді

У які роки випускали покоління Sephia?

Перше покоління випускали з 1993 до 1997 року. Друге покоління — з 1998 до 2001 року.

Які об’єми двигунів зазначені?

Американські версії мали бензинові двигуни об’ємом від 1.6 до 1.8 літра. У канадському переліку зазначено бензиновий двигун об’ємом 1.8 літра.

Яка офіційна витрата пального у Sephia?

Найнижчий зазначений результат у США — 8,4 L/100 km за методикою EPA; у Канаді найнижчий показник становить 10,2 L/100 km за випробуванням NRCan 5-cycle.

Sephia first generation (1993–1997)

Kia Sephia first generation
Фото: OSX / Wikimedia Commons · Public domain

Коди моделі: FA · Продавалося в: Сполучені Штати Америки · Джерела: en.wikipedia.org, garage.wiki

Коротко про головне: Довжина 4 360 мм Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (4)

Sephia second generation (1998–2001)

Kia Sephia second generation
Фото: OSX / Wikimedia Commons · Public domain

Коди моделі: FB · Продавалося в: Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org, garage.wiki

Коротко про головне: Довжина 4 510–4 530 мм Характеристики, надійність і всі версії →

Сполучені Штати Америки 2 версії

Модельні роки, що продавалися у США, за даними EPA та Міністерства енергетики (fueleconomy.gov). Витрата в милях на галон (MPG) за випробуваннями EPA; літри на 100 км = 235.215 ÷ MPG.

Роки та версіяДвигунПальнеКоробка передачПривідВитрата (змішаний цикл)CO₂
1998–20012MODE CLKUP1,8 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід23 миль/галлон (10,2 л/100 км) EPA240 г/км
1998–20011,8 лБензин5-ступенева механічнаПередній привід22–24 миль/галлон (9,8–10,7 л/100 км) EPA230–251 г/км

Канада 2 версії

Модельні роки, що продавалися в Канаді, за оцінками витрати палива Міністерства природних ресурсів Канади (тест за 5 циклами).

Роки та версіяДвигунПальнеКоробка передачВитрата (змішаний цикл)CO₂
2000–2001Compact1,8 лБензин4-ступенева автоматична10,2–10,4 л/100 км 5-cycle235–239 г/км
2000–2001Compact1,8 лБензин5-ступенева механічна10,3–10,4 л/100 км 5-cycle237–239 г/км

Відкличні кампанії для Kia Sephia

8 офіційних відкличних кампаній для Kia Sephia від NHTSA (США), DVSA (Велика Британія) та EU Safety Gate, спочатку найновіші. Ремонт у межах відкличних кампаній зазвичай безкоштовний у дилерів виробника.

  • Замок переднього ременя безпеки може не защіпатися1999–2000
  • Замок ременя безпеки може зафіксуватися помилково1995–1998
  • Вимикач аварійної сигналізації може вимкнути аварійні вогні або покажчики повороту1998
  • Паливо може виплескуватися з горловини бака1998–1999
  • Підключення паливного насоса може перегріватися1998–1999

Перегляньте всі 8 відкличних кампаній

Схожі моделі інших марок

Офіційні показники вимірюються за стандартними методиками випробувань і відрізняються залежно від ринку. Ваша витрата пального залежить від того, як, де і в яких умовах Ви керуєте автомобілем.