Honda Insight

Honda Insight
Фото: Tokumeigakarinoaoshima / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

В офіційних даних зазначено 35 версій Honda Insight (2000–2022) у Європейського Союзу, Сполученого Королівства, Франції, Сполучених Штатів і Канади. Кожен ринок публікує власні показники, виміряні за власною методикою випробувань.

Короткий огляд

Роки в даних
2000–2022
Ринки
Європейський Союз, Сполучене Королівство, Франція, Сполучені Штати Америки і Канада
Двигуни
від 1,0 л до 1,5 л
Потужність
65 кВт (88 к.с.)
Паливо
Гібрид, Бензин і Електромобіль
Найнижча витрата палива (Сполучене Королівство)
3,4 л/100 км (NEDC)
Найнижча витрата палива (Франція)
4,1 л/100 км (NEDC)
Найнижча витрата палива (Сполучені Штати Америки)
4,4 л/100 км (EPA)
Нові реєстрації в ЄС
39 823

Що таке Honda Insight?

Insight — спеціально розроблений гібридний автомобіль Honda. Його кузов змінювався з часом: перше покоління було двомісним хетчбеком, друге — п’ятидверним хетчбеком, а третє — чотиридверним седаном. Гібридна силова установка залишалася ключовою рисою моделі в усіх поколіннях.

Перше покоління (2000–2006) продавали у США та Канаді. Друге покоління (2010–2014) з’явилося в Північній Америці, ЄС, Великій Британії та Франції. Третє покоління (2019–2022) зазначене в даних для США та Канади. У першому поколінні Insight Honda використовувала систему IMA, у якій електромотор допомагає двигуну.

Двигуни та потужність

У даних для ЄС зазначено двигун об’ємом 1,3 L і потужністю 65 kW (88 PS). У французьких даних також наведено потужність 65 kW (88 PS), а британський діапазон охоплює двигуни об’ємом від 1,0 L до 1,3 L. У США та Канаді об’єм двигунів становить від 1,0 L до 1,5 L; у даних для США зазначені гібридні версії.

Наскільки економічний Honda Insight?

Найнижчий наведений показник витрати пального у Великій Британії становить 3,4 L/100 km за випробуванням NEDC. У Франції мінімальний показник за NEDC — 4,1 L/100 km. У США найнижча комбінована оцінка EPA становить 53 MPG, або 4,4 L/100 km. У Канаді найнижчий наведений показник за випробуванням NRCan 5-cycle — 4,5 L/100 km.

Випробувальні процедури різняться залежно від ринку: у Європі використовують WLTP або старіші показники NEDC, у США — випробування EPA, а в Канаді — процедуру 5-cycle. Дані про реєстрації в ЄС охоплюють 2010–2015 роки й налічують 39 823 автомобілі.

Де продавали Insight?

Офіційні дані охоплюють ЄС, Велику Британію, Францію, США та Канаду. Дані для Північної Америки охоплюють 2000–2022 роки у США та 2000–2021 роки в Канаді. Дані для ЄС охоплюють 2010–2015 роки, тоді як дані для Великої Британії та Франції починаються відповідно з 2000 і 2012 років.

Запитання та відповіді

Які типи кузова мав Insight?

У трьох поколіннях модель пройшла шлях від двомісного хетчбека до п’ятидверного хетчбека, а потім — до чотиридверного седана.

Яка найнижча наведена витрата пального у Insight у Великій Британії?

3,4 L/100 km за випробуванням NEDC.

Яка найнижча наведена комбінована оцінка для Insight у США?

53 MPG, що відповідає 4,4 L/100 km, за процедурою EPA.

Insight first generation (2000–2006)

Honda Insight first generation
Фото: Vauxford / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Коди моделі: ZE1 · Продавалося в: Сполучене Королівство, Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org

Коротко про головне: Довжина 3 945 мм · Споряджена маса 838–891 кг Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (7)

Insight second generation (2010–2014)

Honda Insight second generation
Фото: Elise240SX / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Коди моделі: ZE2, ZE3 · Продавалося в: Сполучені Штати Америки, Канада, Європейський Союз, Сполучене Королівство і Франція · Джерела: en.wikipedia.org

Коротко про головне: Довжина 4 400 мм · Споряджена маса 1 162–1 176 кг · Максимальна швидкість 182 км/год · Успішне проходження техогляду MOT з першої спроби у віці 9–12 років: 85,1% (Середнє у Великій Британії 77,9%) Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (23)

Insight third generation (2019–2022)

Honda Insight third generation
Фото: Tokumeigakarinoaoshima / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Коди моделі: ZE4 · Продавалося в: Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org

Коротко про головне: Довжина 4 660 мм · Споряджена маса 1 382 кг Характеристики, надійність і всі версії →

Сполучені Штати Америки 1 версія

Модельні роки, що продавалися у США, за даними EPA та Міністерства енергетики (fueleconomy.gov). Витрата в милях на галон (MPG) за випробуваннями EPA; літри на 100 км = 235.215 ÷ MPG.

Роки та версіяДвигунПальнеКоробка передачПривідВитрата (змішаний цикл)CO₂
2019–2022Hybrid1,5 лГібридБезступенева (CVT)Передній привід48–52 миль/галлон (4,5–4,9 л/100 км) EPA106–114 г/км

Канада 2 версії

Модельні роки, що продавалися в Канаді, за оцінками витрати палива Міністерства природних ресурсів Канади (тест за 5 циклами).

Роки та версіяДвигунПальнеКоробка передачВитрата (змішаний цикл)CO₂
2020–2021Mid-size · Compact1,5 лБензинБезступенева (CVT)4,9 л/100 км 5-cycle115 г/км
2019Mid-size1,5 лБензинБезступенева (CVT)4,9 л/100 км 5-cycle114 г/км

Версії поза цими поколіннями

Європейський Союз 1 версія

Нові автомобілі, зареєстровані в ЄС (а також у Норвегії та Ісландії), за даними Європейського агентства з довкілля. Показники за методикою NEDC до 2020 року та за WLTP з 2021 року; версії згруповані за двигуном і потужністю разом із кількістю їхніх реєстрацій.

Роки та версіяДвигунПотужністьПальнеCO₂Реєстрації в ЄС
20151,3 л65 кВт (88 к.с.)Бензин98 г/км40

Франція 1 версія

Нові автомобілі в продажу у Франції, за даними каталогу екологічного маркування ADEME. Показники NEDC до 2015 року, показники WLTP у поточному каталозі.

Роки та версіяДвигунПотужністьПальнеКоробка передачВитрата (змішаний цикл)CO₂
2015INSIGHT 1.3 i-VTEC Executive–65 кВт (88 к.с.)ГібридБезступенева (CVT)4,1–4,3 л/100 км NEDC96–99 г/км

Відкличні кампанії для Honda Insight

32 офіційні відкличні кампанії для Honda Insight від NHTSA (США), DVSA (Велика Британія) та EU Safety Gate, спочатку найновіші. Ремонт у межах відкличних кампаній зазвичай безкоштовний у дилерів виробника.

  • Датчик ваги переднього пасажирського сидіння може закоротити2019–2022
  • Датчик ваги пасажирського сидіння може замкнути накоротко2021
  • Паливний насос може вийти з ладу2019–2022
  • Замок переднього ременя безпеки може не защіпатися2019
  • Інерційна котушка ременя безпеки може не утримувати дитяче крісло2022

Перегляньте всі 32 відкличні кампанії

Схожі моделі інших марок

Офіційні показники вимірюються за стандартними методиками випробувань і відрізняються залежно від ринку. Ваша витрата пального залежить від того, як, де і в яких умовах Ви керуєте автомобілем.