Dodge Stratus

Dodge Stratus
Фото: IFCAR / Wikimedia Commons · Public domain

В офіційних даних зазначено 33 версії Dodge Stratus (1995–2006) у Сполучених Штатів і Канади. Кожен ринок публікує власні показники, виміряні за власною методикою випробувань.

Короткий огляд

Роки в даних
1995–2006
Ринки
Сполучені Штати Америки і Канада
Двигуни
від 2,0 л до 3,0 л
Паливо
Бензин і Багатопаливний двигун (E85)
Найнижча витрата палива (Сполучені Штати Америки)
8,7 л/100 км (EPA)
Найнижча витрата палива (Канада)
8,7 л/100 км (5-cycle)

Що таке Dodge Stratus?

Dodge Stratus — це середньорозмірний седан, представлений у 1995 році. Перше покоління належало до сімейства JA від Chrysler, як і Chrysler Cirrus та Plymouth Breeze. У другому поколінні назву Stratus зберегли, оновивши дизайн та інженерні рішення.

Stratus продавався в США з 1995 по 2006 рік. Канадські показники охоплюють 1995–1999 роки.

Покоління та двигуни

Перше покоління випускалося з 1995 по 2000 рік і мало код JA. Воно з'являється в переліках поколінь для США, Канади та Європи. Друге покоління з кодом JR випускалося з 2001 по 2006 рік і вказане для США.

Вибір двигунів у США становив від 2.0 до 3.0 літрів, включаючи бензинові та багатопаливні E85 версії. Канадські показники охоплюють бензинові двигуни об'ємом від 2.0 до 2.5 літрів.

Наскільки економний Dodge Stratus?

Найнижча витрата пального за даними США становить 8,7 л/100 км, а найкращий комбінований показник EPA — 27 MPG. Найнижча витрата пального в Канаді також становить 8,7 л/100 км за результатами випробування NRCan 5-cycle. Однакові значення після перерахунку отримано за різними процедурами: випробуванням EPA у США та тестом 5-cycle у Канаді.

Тестові процедури відрізняються залежно від ринку. Європа використовує WLTP або NEDC, Сполучені Штати використовують тестування EPA, а Канада — 5-цикловий тест, тому результати з різних ринків слід сприймати в їхньому власному контексті.

Де продавався Stratus?

Показники для США та Канади охоплюють Stratus. Перше покоління також з'являється в переліках поколінь для європейського ринку. Друге покоління вказане для США.

Запитання та відповіді

Коли Dodge Stratus продавався в Сполучених Штатах?

Показники для США охоплюють період з 1995 по 2006 рік.

Скільки поколінь мав Stratus?

Два: JA з 1995 по 2000 рік, за яким слідував JR з 2001 по 2006 рік.

Чи використовував Stratus багатопаливне паливо (flex fuel)?

Показники для США включають бензинові та багатопаливні версії E85; канадські показники перелічують бензинові.

Stratus First generation (1995–2000)

Dodge Stratus First generation
Фото: IFCAR / Wikimedia Commons · Public domain

Коди моделі: JA · Продавалося в: Європейський Союз, Сполучені Штати Америки і Канада · Джерела: en.wikipedia.org

Коротко про головне: Довжина 4 724 мм Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (14)

Stratus Second generation (2001–2006)

Dodge Stratus Second generation
Фото: IFCAR / Wikimedia Commons · Public domain

Коди моделі: JR · Продавалося в: Сполучені Штати Америки · Джерела: en.wikipedia.org

Коротко про головне: Довжина 4 849–4 856 мм Характеристики, надійність і всі версії →

Показати всі версії (19)

Сполучені Штати Америки 19 версій

Модельні роки, що продавалися у США, за даними EPA та Міністерства енергетики (fueleconomy.gov). Витрата в милях на галон (MPG) за випробуваннями EPA; літри на 100 км = 235.215 ÷ MPG.

Роки та версіяДвигунПальнеКоробка передачПривідВитрата (змішаний цикл)CO₂
2001–2006CLKUP2,4 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід21–22 миль/галлон (10,7–11,2 л/100 км) EPA251–263 г/км
2003–2006FLEX-FUEL, CLKUP · FLEX-FUEL, 2MODE CLKUP2,7 лБагатопаливний двигун (E85)4-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2002–2005SOHC, CMODE CLKUP2,4 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2002–2005SOHC2,4 лБензин5-ступенева механічнаПередній привід22–24 миль/галлон (9,8–10,7 л/100 км) EPA230–251 г/км
2004–2005SOHC, CMODE CLKUP · SOHC, 2MODE CLKUP3,0 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2005SOHC3,0 лБензин5-ступенева механічнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2002–20042,7 лБензин5-ступенева механічнаПередній привід20 миль/галлон (11,8 л/100 км) EPA276 г/км
2004FLEX-FUEL, 2MODE CLKUP2,7 лБагатопаливний двигун (E85)4-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2001–2004SOHC · SOHC FFS3,0 лБензин5-ступенева механічнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2001–2003CLKUP2,7 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід20–21 миль/галлон (11,2–11,8 л/100 км) EPA263–276 г/км
20032MODE CLKUP2,7 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2002–2003SOHC FFS · SOHC, CMODE CLKUP · SOHC, 2MODE CLKUP3,0 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід20 миль/галлон (11,8 л/100 км) EPA276 г/км
2001–2002VMODE CLKUP · CLKUP2,7 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2002VMODE CLKUP2,7 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
2002SOHC, CMODE CLKUP3,0 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід20 миль/галлон (11,8 л/100 км) EPA276 г/км
2002SOHC, 2MODE CLKUP3,0 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід20 миль/галлон (11,8 л/100 км) EPA276 г/км
2001CMODE CLKUP2,4 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід21 миль/галлон (11,2 л/100 км) EPA263 г/км
20012,4 лБензин5-ступенева механічнаПередній привід23 миль/галлон (10,2 л/100 км) EPA240 г/км
2001CMODE CLKUP · 2MODE CLKUP3,0 лБензин4-ступенева автоматичнаПередній привід20 миль/галлон (11,8 л/100 км) EPA276 г/км

Відкличні кампанії для Dodge Stratus

27 офіційних відкличних кампаній для Dodge Stratus від NHTSA (США), DVSA (Велика Британія) та EU Safety Gate, спочатку найновіші. Ремонт у межах відкличних кампаній зазвичай безкоштовний у дилерів виробника.

  • Спрацьовування пасажирської подушки безпеки може від'єднати сонцезахисний козирок2001–2002
  • Сонцезахисний козирок пасажира може від'єднатися під час аварії2001–2005
  • Шланг гідропідсилювача керма може протікати1999–2000
  • Поворотний кулак може тріснути та від'єднатися2005
  • Болти задніх ременів безпеки можуть бути ослабленими2005

Перегляньте всі 27 відкличних кампаній

Схожі моделі інших марок

Офіційні показники вимірюються за стандартними методиками випробувань і відрізняються залежно від ринку. Ваша витрата пального залежить від того, як, де і в яких умовах Ви керуєте автомобілем.