GMC Suburban

GMC Suburban
Fotoattēls: Bull-Doser / Wikimedia Commons · Public domain

Oficiālajos datos ir norādītas 29 GMC Suburban (1984–1999) versijas tirgos: Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā. Katrs tirgus publicē savus rādītājus, kas mērīti saskaņā ar tā testēšanas procedūru.

Īsumā

Gadi datos
1984–1999
Tirgi
Amerikas Savienotās Valstis un Kanāda
Dzinēji
no 5,0 l līdz 6,2 l
Degvielas
Benzīns un Dīzeļdegviela
Zemākais patēriņš (Amerikas Savienotās Valstis)
13,1 l/100 km (EPA)
Zemākais patēriņš (Kanāda)
16,8 l/100 km (5-cycle)

Kas ir GMC Suburban?

GMC Suburban bija uz kravas auto bāzes veidots pilna izmēra apvidus auto ar garu virsbūvi pasažieru un kravas pārvadāšanai. Tas ieņēma vietu GMC apvidus auto klāsta ietilpīgākajā daļā, un tā praktiskā forma bija piemērota gan ikdienas braucieniem, gan intensīvākai lietošanai.

GMC izmantoja nosaukumu Suburban līdz 1999. gadam, pēc tam tā pilna izmēra apvidus auto sauca par Yukon XL. Rounded-Line paaudzi ražoja no 1984. līdz 1991. gadam. Tai sekoja VIII paaudze 1992.–1999. gadā ar kodu GMT425, kas izmantoja jaunāko GMT400 platformas saimi.

GMC Suburban paaudzes

Rounded-Line paaudzi ražoja no 1984. līdz 1991. gadam; tai bija šim laikmetam raksturīgais kantainais kravas auto dizains. Pēc tās sekoja VIII paaudze ar kodu GMT425, ko ražoja no 1992. līdz 1999. gadam. Tā ieguva mūsdienīgāku dizainu uz GMT400 platformas saimes bāzes, saglabājot Suburban pilna izmēra, garās virsbūves formu.

Dzinēji un jauda

Amerikas Savienoto Valstu versiju dzinēju darba tilpums bija no 5,0 L līdz 6,2 L; tās izmantoja benzīnu vai dīzeļdegvielu. Kanādas versijām bija 5,7 L benzīna dzinēji.

Cik ekonomisks ir GMC Suburban?

Zemākais norādītais patēriņš Amerikas Savienotajās Valstīs ir 13,1 L/100 km, bet labākais kombinētā cikla EPA rādītājs ir 18 MPG. Kanādā zemākais norādītais rādītājs ir 16,8 L/100 km saskaņā ar NRCan 5 ciklu testu. Degvielas ekonomijas testēšanas procedūras tirgos atšķiras: Amerikas Savienotajās Valstīs izmanto EPA testu, Kanādā — 5 ciklu testu, bet Eiropā — WLTP vai NEDC.

Jautājumi un atbildes

Kad pārdeva GMC Suburban?

Amerikas Savienoto Valstu dati aptver 1984.–1999. gadu, bet Kanādas dati — 1995.–1999. gadu.

Kādas GMC Suburban paaudzes iekļautas šeit?

Rounded-Line paaudzi ražoja no 1984. līdz 1991. gadam, tai sekoja VIII paaudze no 1992. līdz 1999. gadam.

Kādi dzinēji bija pieejami?

Amerikas Savienoto Valstu versijām bija dzinēji no 5,0 L līdz 6,2 L, un tās izmantoja benzīnu vai dīzeļdegvielu. Kanādas versijām bija 5,7 L benzīna dzinēji.

Kāds ir labākais kombinētā cikla EPA rādītājs?

Labākais kombinētā cikla EPA rādītājs ir 18 MPG.

Suburban Rounded-Line (1984–1991)

GMC Suburban Rounded-Line
Fotoattēls: DestinationFearFan / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Atsauces: en.wikipedia.org

Īsumā: Garums 5565 mm · Pašmasa 2508–2571 kg Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Rādīt visas 24 versijas

Suburban VIII (1992–1999)

GMC Suburban VIII
Fotoattēls: Bull-Doser / Wikimedia Commons · Public domain

Modeļu kodus: GMT425 · Atsauces: en.wikipedia.org, en.wikipedia.org

Īsumā: Garums 5560–5588 mm Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Amerikas Savienotās Valstis 4 versijas

ASV pārdotie modeļu gadi, saskaņā ar EPA un Enerģētikas departamenta (fueleconomy.gov) datiem. MPG pēc EPA testa; litri uz 100 km = 235,215 ÷ MPG.

Gadi un versijaDzinējsDegvielaĀtrumkārbaPiedziņaPatēriņš (kombinētais)CO₂
1996–1999(350 V8) (FFS) (MPFI), CLKUP · (350 V8), CLKUP5,7 lBenzīns4-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa14 jūdzes/galonā (16,8 l/100 km) EPA394 g/km
1996–1997(350 V8) (FFS) (MPFI), CLKUP5,7 lBenzīns4-pakāpju automātiskāČetru riteņu vai visu riteņu piedziņa12–13 jūdzes/galonā (18,1–19,6 l/100 km) EPA425–460 g/km
1994–1995(350 V8) (FFS), CLKUP5,7 lBenzīns4-pakāpju automātiskāČetru riteņu vai visu riteņu piedziņa12–13 jūdzes/galonā (18,1–19,6 l/100 km) EPA425–460 g/km
1995(350 V8)5,7 lBenzīns4-pakāpju automātiskāAizmugurējo riteņu piedziņa13 jūdzes/galonā (18,1 l/100 km) EPA425 g/km

Kanāda 1 versija

Kanādā pārdotie modeļu gadi, saskaņā ar Natural Resources Canada degvielas patēriņa novērtējumu (5 ciklu tests).

Gadi un versijaDzinējsDegvielaĀtrumkārbaPatēriņš (kombinētais)CO₂
1995–1999Sport utility vehicle5,7 lBenzīns4-pakāpju automātiskā16,8–20,6 l/100 km 5-cycle386–474 g/km

GMC Suburban atsaukumi

17 oficiālu drošības atsaukuma kampaņu GMC Suburban automobiļiem no NHTSA (ASV), DVSA (Apvienotā Karaliste) vai ES Safety Gate. Atsaukuma kampaņas remontdarbi pie ražotāja dīleriem parasti ir bez maksas.

  • Vējstikla tīrītāju motors var sabojāties1994–1997
  • Kāpšļu vadi var pārkarst un izraisīt ugunsgrēku2000
  • Elektriskā spoguļa slēdzis var radīt īssavienojumu un izraisīt ugunsgrēku1997–1998
  • Saliekta vakuuma caurule var ietekmēt bremžu darbības atbilstību2000
  • Priekšējā pasažiera drošības sistēma var neatbilst prasībām1999

Skatīt visas 17 atsaukuma kampaņas

Līdzīgi citu zīmolu modeļi

Oficiālie rādītāji tiek mērīti, izmantojot standarta testa procedūras, un dažādos tirgos atšķiras. Jūsu degvielas vai enerģijas patēriņš ir atkarīgs no tā, kā, kur un kādos apstākļos Jūs braucat.