Chevrolet Trax

Chevrolet Trax
Fotoattēls: MercurySable99 / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Oficiālajos datos ir norādītas 45 Chevrolet Trax (2013–2026) versijas tirgos: Eiropas Savienībā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā. Katrs tirgus publicē savus rādītājus, kas mērīti saskaņā ar tā testēšanas procedūru.

Īsumā

Gadi datos
2013–2026
Tirgi
Eiropas Savienība, Apvienotā Karaliste, Francija, Amerikas Savienotās Valstis un Kanāda
Dzinēji
no 1,2 l līdz 1,7 l
Jauda
no 85 kW (115 ZS) līdz 103 kW (140 ZS)
Degvielas
Benzīns, Dīzeļdegviela un Elastīgā degviela (E85)
Zemākais patēriņš (Francija)
4,5 l/100 km (NEDC)
Zemākais patēriņš (Apvienotā Karaliste)
4,5 l/100 km (NEDC)
Zemākais patēriņš (Amerikas Savienotās Valstis)
7,8 l/100 km (EPA)
Jaunas reģistrācijas ES
53 154

Kas ir Chevrolet Trax?

Chevrolet Trax ir mazs krosovers ar paaugstinātu sēdpozīciju un praktisku salonu kompaktā virsbūvē. Tas ir viens no mazākajiem Chevrolet klāsta automobiļiem un piemērots gan ikdienas braukšanai pilsētā, gan braucieniem ar pasažieriem vai bagāžu.

Pirmā paaudze, kas pazīstama kā U200 un veidota uz GM Gamma II platformas, Eiropā, Apvienotajā Karalistē, Francijā un Kanādā tika pārdota no 2013. gada, bet ASV — no 2015. gada. Otrā paaudze ASV un Kanādā nonāca 2024. gadā. Chevrolet raksturoja pārveidoto Trax kā modeli, kas apvieno kompakta automobiļa praktiskumu ar apvidus automobiļa funkcionalitāti; zemākā un garākā virsbūve tam piešķīra automobiļiem raksturīgāku profilu.

Paaudzes, dzinēji un jauda

Pirmā Trax paaudze Eiropā, Apvienotajā Karalistē, Francijā un Kanādā tika ražota līdz 2021. gadam, bet ASV — līdz 2022. gadam. Eiropas versijām bija benzīna un dīzeļdzinēji ar darba tilpumu no 1.4 līdz 1.7 litriem; ES jaudas rādītāji bija no 85 kW (116 PS) līdz 103 kW (140 PS). Apvienotās Karalistes datos jauda sākas ar 85 kW (115 PS). Visvairāk reģistrētā ES konfigurācija bija 1.7 litru dīzelis ar 96 kW (131 PS); starp biežākajām versijām bija arī 1.4 litru benzīna dzinējs ar 103 kW (140 PS).

Otrā paaudze ASV un Kanādas datos iekļauta no 2024. gada. Ziemeļamerikas Trax datos aptverti dzinēji ar darba tilpumu no 1.2 līdz 1.4 litriem, un ASV versijas norādītas arī kā E85 divu degvielu automobiļi.

Cik ekonomisks ir Chevrolet Trax?

Zemākais norādītais rādītājs Apvienotajā Karalistē un Francijā ir 4,5 L/100 km NEDC testā. ASV zemākais norādītais rādītājs ir 7,8 L/100 km pēc EPA procedūras, bet labākais kombinētā patēriņa rādītājs — 30 MPG. Kanādā zemākais norādītais rādītājs ir 7,9 L/100 km NRCan 5 ciklu testā. Šie rezultāti iegūti pēc atšķirīgām procedūrām: Eiropā — NEDC, ASV — EPA, bet Kanādā — 5 ciklu testā, tāpēc tie nav tieši salīdzināmi.

Oficiālie ES reģistrācijas dati aptver 2013.–2016. gadu un uzskaita 53 154 Trax automobiļus. Visvairāk reģistrētā konfigurācija bija 1.7 litru dīzelis, kam sekoja 1.4 litru benzīna versija.

Kur pārdeva Trax?

Trax tika pārdots Eiropā un Ziemeļamerikā, un pārdošanas laikposms dažādos tirgos atšķīrās. Pirmā paaudze ES, Apvienotajā Karalistē, Francijā un Kanādā nonāca 2013. gadā, bet ASV — 2015. gadā. Otrā paaudze ASV un Kanādas datos iekļauta no 2024. gada.

Jautājumi un atbildes

Kad Chevrolet Trax ieguva otro paaudzi?

Otrā paaudze ASV un Kanādā nonāca 2024. gadā.

Kādi dzinēji bija pirmās paaudzes Trax Eiropā?

Eiropas versijām bija 1.4–1.7 litru benzīna un dīzeļdzinēji, un ES jaudas rādītāji bija no 85 kW (116 PS) līdz 103 kW (140 PS).

Kāds ir zemākais norādītais Trax degvielas patēriņa rādītājs?

Zemākais norādītais rādītājs ir 4,5 L/100 km Apvienotās Karalistes un Francijas NEDC datos.

Trax First generation (2013–2021)

Chevrolet Trax First generation
Fotoattēls: Kevauto / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Modeļu kodus: U200, Gamma II · Pārdots: Eiropas Savienība, Apvienotā Karaliste, Francija un Kanāda · Atsauces: en.wikipedia.org, gmauthority.com

Īsumā: Garums 4250 mm · Pašmasa 1265–1354 kg · Maksimālais ātrums 173–196 km/h · Tehnisko apskati ar pirmo reizi izietušo īpatsvars 9–12 gadi gadu vecumā: 75,8% (Apvienotās Karalistes vidējais rādītājs 77,9%) Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Rādīt visas 35 versijas

Trax First generation (2015–2022)

Chevrolet Trax First generation
Fotoattēls: Kevauto / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Modeļu kodus: U200, Gamma II · Pārdots: Amerikas Savienotās Valstis un Kanāda · Atsauces: en.wikipedia.org, gmauthority.com

Īsumā: Garums 4250 mm · Pašmasa 1265–1354 kg · Maksimālais ātrums 173–196 km/h · Tehnisko apskati ar pirmo reizi izietušo īpatsvars 9–12 gadi gadu vecumā: 75,8% (Apvienotās Karalistes vidējais rādītājs 77,9%) Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Rādīt visas 6 versijas

Trax Second generation (kopš 2024)

Chevrolet Trax Second generation
Fotoattēls: MercurySable99 / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Pārdots: Amerikas Savienotās Valstis un Kanāda · Atsauces: gmauthority.com, apnews.com

Īsumā: Garums 4537 mm · Pašmasa 1388 kg Specifikācijas, uzticamība un visas versijas →

Amerikas Savienotās Valstis 2 versijas

ASV pārdotie modeļu gadi, saskaņā ar EPA un Enerģētikas departamenta (fueleconomy.gov) datiem. MPG pēc EPA testa; litri uz 100 km = 235,215 ÷ MPG.

Gadi un versijaDzinējsDegvielaĀtrumkārbaPiedziņaPatēriņš (kombinētais)CO₂
2025–2026SIDI; FFV1,2 lElastīgā degviela (E85)6-pakāpju automātiskāPriekšējo riteņu piedziņa30 jūdzes/galonā (7,8 l/100 km) EPA184 g/km
2024–2026SIDI1,2 lBenzīns6-pakāpju automātiskāPriekšējo riteņu piedziņa29–30 jūdzes/galonā (7,8–8,1 l/100 km) EPA185–190 g/km

Kanāda 1 versija

Kanādā pārdotie modeļu gadi, saskaņā ar Natural Resources Canada degvielas patēriņa novērtējumu (5 ciklu tests).

Gadi un versijaDzinējsDegvielaĀtrumkārbaPatēriņš (kombinētais)CO₂
2024–2026Station wagon: Small1,2 lBenzīns6-pakāpju automātiskā7,9–8,1 l/100 km 5-cycle185–190 g/km

Chevrolet Trax atsaukumi

14 oficiālu drošības atsaukuma kampaņu Chevrolet Trax automobiļiem no NHTSA (ASV), DVSA (Apvienotā Karaliste) vai ES Safety Gate. Atsaukuma kampaņas remontdarbi pie ražotāja dīleriem parasti ir bez maksas.

  • Atpakaļskata kamera var rādīt izkropļotu vai tukšu attēlu2025
  • Gaisa spilvena piepūtējs var plīst2013–2018
  • Mērinstrumentu paneļa displejs var kļūt tukšs2024
  • Bremžu pedālis var iestrēgt augstās temperatūrās2012–2014
  • Priekšējās vadības sviras savienojums var salūzt2015–2018

Skatīt visas 14 atsaukuma kampaņas

Līdzīgi citu zīmolu modeļi

Oficiālie rādītāji tiek mērīti, izmantojot standarta testa procedūras, un dažādos tirgos atšķiras. Jūsu degvielas vai enerģijas patēriņš ir atkarīgs no tā, kā, kur un kādos apstākļos Jūs braucat.