Toyota Echo

Toyota Echo
Nuotrauka: IFCAR / Wikimedia Commons · Public domain

Oficialiuose duomenyse nurodytos 6 Toyota Echo (2000–2005) versijos, rinkose: Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Kiekviena rinka skelbia savo rodiklius, išmatuotus pagal jai taikomą bandymų procedūrą.

Trumpai

Metai duomenyse
2000–2005
Rinkos
Jungtinės Valstijos Kanada
Varikliai
1,5 l
Degalai
Benzinas
Mažiausios sąnaudos (Kanada)
7,1 l/100 km (5 ciklų)
Mažiausios sąnaudos (Jungtinės Valstijos)
7,4 l/100 km (EPA)

Kas yra Toyota Echo?

„Toyota Echo“ buvo nedidelis lengvasis automobilis, pardavinėjamas JAV ir Kanadoje. Žinomas kaip XP10 kartos modelis, Šiaurės Amerikoje jis naudojo „Echo“, o Japonijoje – „Platz“ pavadinimą. Dėl savo kompaktiško formato jis puikiai tiko kasdienėms kelionėms.

Varikliai ir galia

„Echo“ turėjo 1,5 L benzininį variklį. JAV EPA duomenų bazėje pateikiamos penkios versijos, o Kanados NRCan duomenyse – šešios.

Kiek ekonomiška yra Toyota Echo?

Geriausias nurodytas JAV EPA įvertinimas yra 33 MPG mišriu ciklu, o mažiausios nurodytos bendros sąnaudos siekia 7,1 L/100 km. Kanados NRCan rodiklis pagal 5 ciklų bandymo metodiką taip pat yra 7,1 L/100 km. JAV EPA ir Kanados 5 ciklų procedūros skiriasi, todėl abiejų rinkų duomenų negalima tiesiogiai lyginti.

Kur buvo parduodama Toyota Echo?

„Echo“ buvo parduodama Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje nuo 2000 iki 2005 metų.

Klausimai ir atsakymai

Kuriais metais „Toyota Echo“ buvo parduodama Šiaurės Amerikoje?

Jos modelio metai JAV ir Kanadoje apėmė laikotarpį nuo 2000 iki 2005 metų.

Kokį variklį turi Echo?

Jame naudotas 1,5 L benzininis variklis.

Koks geriausias Echo degalų ekonomijos rodiklis JAV?

Geriausias nurodytas EPA įvertinimas yra 33 MPG bendromis sąlygomis.

Kokias degalų sąnaudas Echo modeliui nurodo NRCan?

Kanados NRCan 5 ciklų rodiklis yra 7,1 L/100 km.

Echo first generation (2000–2005)

Toyota Echo first generation
Nuotrauka: IFCAR / Wikimedia Commons · Public domain

Modelio kodai: XP10 · Parduodama: Jungtinės Valstijos ir Kanada · Šaltiniai: cars.com, en.wikipedia.org

Trumpai: Ilgis 4 145–4 180 mm · Eksploatacinė masė 850–1 010 kg Specifikacijos, patikimumas ir visos versijos →

Jungtinės Valstijos 2 versijos

JAV parduoti modelių metai, remiantis EPA ir Energetikos departamento (fueleconomy.gov) duomenimis. MPG pagal EPA testą; litrai 100 kilometrų = 235,215 ÷ MPG.

Metai ir versijaVariklisDegalaiPavarų dėžėPavaros rataiSąnaudos (mišriuoju ciklu)CO₂
2000–2005CLKUP1,5 lBenzinas4 pavarų automatinėPriekiniai varomieji ratai30–31 MPG (7,6–7,8 l/100 km) EPA178–184 g/km
2000–20051,5 lBenzinas5 pavarų mechaninėPriekiniai varomieji ratai32–33 MPG (7,1–7,4 l/100 km) EPA167–173 g/km

Kanada 4 versijos

Kanadoje parduoti modelių metai, remiantis Kanados gamtos išteklių ministerijos degalų sąnaudų įvertinimais (5 ciklų testas).

Metai ir versijaVariklisDegalaiPavarų dėžėSąnaudos (mišriuoju ciklu)CO₂
2003–2005Compact · Subcompact1,5 lBenzinas4 pavarų automatinė7,5 l/100 km 5 ciklų173 g/km
2004–2005Subcompact · Compact1,5 lBenzinas5 pavarų mechaninė7,2 l/100 km 5 ciklų166 g/km
2000–2003Compact1,5 lBenzinas5 pavarų mechaninė7,1–7,5 l/100 km 5 ciklų163–173 g/km
2000–2002Compact1,5 lBenzinas4 pavarų automatinė7,8 l/100 km 5 ciklų179 g/km

Toyota Echo saugos atšaukimo kampanijos

5 oficialios „Toyota Echo“ saugos atšaukimo kampanijos iš NHTSA (JAV), DVSA (Jungtinės Karalystės) ir ES „Safety Gate“, nuo naujausių. Atšaukimo kampanijos remonto darbai gamintojo atstovybėse paprastai atliekami nemokamai.

  • Alkūninio veleno padėties jutiklis gali atsijungti2001–2002
  • Pagrindinio stabdžių cilindro sandariklio vieta gali surūdyti2000
  • Sniegas gali pažeisti galinių stabdžių vamzdelius2001–2002
  • Šaltyje gali sumažėti stabdžių stiprinimas2000
  • Užšalusi drėgmė gali sumažinti stabdžių vakuuminį stiprinimą2000

Peržiūrėkite 5 saugos atšaukimo kampanijas

Panašūs kitų gamintojų modeliai

Oficialūs rodikliai matuojami pagal standartines bandymų procedūras ir skirtingose rinkose skiriasi. Jūsų automobilio sąnaudos priklauso nuo to, kaip, kur ir kokiomis sąlygomis vairuojate.