Kia Borrego

Kia Borrego
Nuotrauka: Dinkun Chen / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Oficialiuose duomenyse nurodytos 8 Kia Borrego (2009–2011) versijos, rinkose: Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Kiekviena rinka skelbia savo rodiklius, išmatuotus pagal jai taikomą bandymų procedūrą.

Trumpai

Metai duomenyse
2009–2011
Rinkos
Jungtinės Valstijos Kanada
Varikliai
nuo 3,8 l iki 4,6 l
Degalai
Benzinas
Mažiausios sąnaudos (Kanada)
12,8 l/100 km (5 ciklų)
Mažiausios sąnaudos (Jungtinės Valstijos)
13,1 l/100 km (EPA)

Kas yra Kia Borrego?

Kia Borrego yra vidutinio dydžio visureigis su rėmine konstrukcija (body-on-frame) – tradiciniu išplanavimu, tinkančiu vairuotojams, norintiems didelio automobilio šeimos kelionėms ir kasdieniam naudojimui. Kai kuriose rinkose Kia šį modelį pardavė Mohave pavadinimu.

Generacija ir varikliai

Pirmosios kartos Borrego (HM) Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje buvo parduodamas nuo 2009 iki 2011 metų. Jo benzininių variklių gama svyravo nuo 3,8 iki 4,6 litro, įskaitant V8 variklio pasirinkimą.

Kiek ekonomiškas yra Kia Borrego?

Jungtinėse Valstijose geriausias mišriojo ciklo EPA rodiklis yra 18 MPG, o mažiausios nurodytos sąnaudos – 13,1 L/100 km. Kanadoje mažiausios nurodytos sąnaudos yra 12,8 L/100 km pagal NRCan 5 ciklų bandymą. EPA ir Kanados bandymų procedūros skiriasi, todėl rodiklius geriausia vertinti atskirai kiekvienoje rinkoje.

Kur buvo parduodamas Borrego?

Borrego buvo parduodamas Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje nuo 2009 iki 2011 metų. JAV EPA duomenys apima septynias versijas, o Kanados NRCan – penkias.

Klausimai ir atsakymai

Kokio tipo transporto priemonė yra Kia Borrego?

Tai vidutinio dydžio visureigis su kėbulu ant atskiro rėmo.

Kokie varikliai buvo siūlomi?

Buvo siūlomi benzininiai varikliai nuo 3,8 iki 4,6 litro, įskaitant V8.

Koks yra geriausias mišriojo ciklo EPA rodiklis, nurodytas „Borrego“?

Geriausias mišriojo ciklo EPA rodiklis yra 18 MPG.

Kur buvo parduodamas Borrego?

Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje nuo 2009 iki 2011 metų.

Borrego first generation (2009–2011)

Kia Borrego first generation
Nuotrauka: Dinkun Chen / Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0

Modelio kodai: HM · Parduodama: Jungtinės Valstijos ir Kanada · Šaltiniai: en.wikipedia.org

Trumpai: Ilgis 4 880 mm · Eksploatacinė masė 2 023–2 096 kg · Didžiausias greitis 190 km/h Specifikacijos, patikimumas ir visos versijos →

Jungtinės Valstijos 6 versijos

JAV parduoti modelių metai, remiantis EPA ir Energetikos departamento (fueleconomy.gov) duomenimis. MPG pagal EPA testą; litrai 100 kilometrų = 235,215 ÷ MPG.

Metai ir versijaVariklisDegalaiPavarų dėžėPavaros rataiSąnaudos (mišriuoju ciklu)CO₂
2009–20112MODE CLKUP3,8 lBenzinas5 pavarų automatinėGaliniai varomieji ratai18 MPG (13,1 l/100 km) EPA307 g/km
2010–20113,8 lBenzinas5 pavarų automatinėVisi varomieji ratai (4x4)18 MPG (13,1 l/100 km) EPA307 g/km
2009–20112MODE CLKUP4,6 lBenzinas6 pavarų automatinėGaliniai varomieji ratai18 MPG (13,1 l/100 km) EPA307 g/km
2010–20114,6 lBenzinas6 pavarų automatinėVisi varomieji ratai (4x4)17 MPG (13,8 l/100 km) EPA325 g/km
20092MODE CLKUP3,8 lBenzinas5 pavarų automatinėKeturių arba visų ratų pavara18 MPG (13,1 l/100 km) EPA307 g/km
20092MODE CLKUP4,6 lBenzinas6 pavarų automatinėKeturių arba visų ratų pavara17 MPG (13,8 l/100 km) EPA325 g/km

Kanada 2 versijos

Kanadoje parduoti modelių metai, remiantis Kanados gamtos išteklių ministerijos degalų sąnaudų įvertinimais (5 ciklų testas).

Metai ir versijaVariklisDegalaiPavarų dėžėSąnaudos (mišriuoju ciklu)CO₂
2009–2011Sport utility vehicle3,8 lBenzinas5 pavarų automatinė12,8–13,0 l/100 km 5 ciklų294–299 g/km
2009–2011Sport utility vehicle4,6 lBenzinas6 pavarų automatinė13,3–14,0 l/100 km 5 ciklų306–322 g/km

Kia Borrego saugos atšaukimo kampanijos

4 oficialios „Kia Borrego“ saugos atšaukimo kampanijos iš NHTSA (JAV), DVSA (Jungtinės Karalystės) ir ES „Safety Gate“, nuo naujausių. Atšaukimo kampanijos remonto darbai gamintojo atstovybėse paprastai atliekami nemokamai.

  • Lubų apdailos plokštės išsiskleidus oro pagalvėms gali atsiskirti2009–2012
  • HECU gali trumpai sujungti ir sukelti gaisrą2010–2012
  • Stabdžių žibinto jungiklis gali sugesti2009
  • Susidūrimo metu gali lūžti stabdžių pedalo laikiklis2009

Peržiūrėkite 4 saugos atšaukimo kampanijas

Panašūs kitų gamintojų modeliai

Oficialūs rodikliai matuojami pagal standartines bandymų procedūras ir skirtingose rinkose skiriasi. Jūsų automobilio sąnaudos priklauso nuo to, kaip, kur ir kokiomis sąlygomis vairuojate.