Kandi K27

Kandi K27
Fotografia: CzxxxxzC / Wikimedia Commons · CC BY 4.0

Oficiálne údaje uvádzajú jednu verziu modelu Kandi K27 (2021) na trhu: Spojené štáty.

V skratke

Roky v údajoch
2021
Trhy
Spojené štáty
Palivá
Elektrina

Čo je Kandi K27?

Kandi K27 je malý batériový elektrický hatchback. Kandi ho uviedla v Spojených štátoch spolu s modelom K23 v rámci vstupu na americký trh s osobnými automobilmi. Čínska spoločnosť Kandi Technologies vyrába elektrické vozidlá a súvisiace diely, ako aj terénne vozidlá.

Generácie a dizajn

Model K27 nemá samostatne označené generácie. Jeho kompaktná hatchbacková karoséria a elektrický pohon mu v modelovej ponuke osobných vozidiel Kandi dávajú jasné určenie. Spoločnosť pôsobí v oblasti elektrických vozidiel, automobilových dielov a terénnych vozidiel.

Motory, výkon a efektívnosť

K27 využíva elektrický pohon; pre Spojené štáty je uvedená 1 verzia pre modelový rok 2021. Testovacie postupy EPA sa líšia od európskych testov WLTP a NEDC aj od kanadského 5-cyklového testu, preto výsledky z týchto trhov nie sú priamo porovnateľné.

Kde sa Kandi K27 predávalo?

Kandi uviedla model K27 v Spojených štátoch, kde sa objavuje v údajoch EPA pre modelový rok 2021.

Otázky a odpovede

Je Kandi K27 elektrické vozidlo?

Áno. K27 je batériové elektrické vozidlo.

Aký typ karosérie má Kandi K27?

Je to malý hatchback.

Ktorý modelový rok zahŕňa oficiálny americký záznam?

Záznam EPA pre USA zahŕňa modelový rok 2021.

Je Kandi K27 uvedené v európskych alebo kanadských údajoch?

Uvedeným trhom sú Spojené štáty a hodnoty vychádzajú z testovania EPA.

Všetky verzie modelu K27

Spojené štáty 1 verzia

Modelové roky predávané v USA podľa údajov EPA a Ministerstva energetiky (fueleconomy.gov). Hodnoty MPG v teste EPA; litre na 100 km = 235,215 ÷ MPG.

Roky a verziaMotorPalivoPrevodovkaPohonSpotreba (kombinovaná)CO₂Dojazd na elektrinu
2021Top Speed approx. 68 MPHElektromotorElektrinaAutomatickáPohon predných kolies114 MPGe EPA0 g/km95 km

Podobné modely iných značiek

Oficiálne hodnoty sa merajú pomocou štandardných testovacích postupov a medzi jednotlivými trhmi sa líšia. Vaša spotreba závisí od toho, ako, kde a za akých podmienok jazdíte.