Ram ProMaster City

Ram ProMaster City
Nuotrauka: Mr.choppers / Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0

Oficialiuose duomenyse nurodytos 2 Ram ProMaster City (2015–2022) versijos, rinkose: Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Kiekviena rinka skelbia savo rodiklius, išmatuotus pagal jai taikomą bandymų procedūrą.

Trumpai

Metai duomenyse
2015–2022
Rinkos
Jungtinės Valstijos Kanada
Varikliai
2,4 l
Degalai
Benzinas
Mažiausios sąnaudos (Jungtinės Valstijos)
9,8 l/100 km (EPA)
Mažiausios sąnaudos (Kanada)
9,8 l/100 km (5 ciklų)

Kas yra Ram ProMaster City?

„ProMaster City“ – kompaktiškas komercinis „Ram“ furgonas, siūlytas kaip krovininis furgonas arba keleivinis universalas. Dėl nedidelių matmenų jis tinka miesto maršrutams ir darbams, kuriems nereikia viso dydžio furgono.

2015 modelių metais pristatytas modelis turi tą pačią pagrindinę konstrukciją kaip „Fiat Doblò“ – lengvoji komercinė transporto priemonė iš „Fiat“ modelių gamos. „ProMaster City“ pristatė šį mažų furgonų segmentą Šiaurės Amerikoje su „Ram“ vardu.

Generacijos ir dizainas

Šiaurės Amerikos rinkai skirtas „ProMaster City“ turėjo vieną kartą, parduotą nuo 2015 iki 2022 metų. Jis žymimas Type 263 (636) kodu ir buvo siūlomas krovininis arba keleivinis. Priekinių ratų pavara ir aukštas kėbulas leido kompaktiškai gabenti žmones arba krovinius.

Giminingas „Fiat Doblò“ Europoje buvo parduodamas „Fiat“ vardu.

Varikliai ir galia

Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje „ProMaster City“ buvo siūlomas su 2,4 l benzininiu varikliu.

Degalų sąnaudos ir CO₂

JAV EPA bendrosios degalų sąnaudos yra 24 MPG. Mažiausios nurodytos sąnaudos – 9,8 L/100 km tiek Jungtinėse Valstijose, tiek Kanadoje. Šie rodikliai apskaičiuoti pagal skirtingas bandymų procedūras: EPA bandymą JAV ir NRCan 5 ciklų bandymą Kanadoje.

Oficialūs CO₂ duomenys nenurodomi.

Kur buvo parduodamas ProMaster City?

„ProMaster City“ buvo parduodamas Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje nuo 2015 iki 2022 metų. Jis papildė „Ram“ komercinių transporto priemonių gamą kompaktišku furgonu greta didesnio „ProMaster“.

Klausimai ir atsakymai

Kuriais metais buvo parduodamas Ram ProMaster City?

Šiaurės Amerikoje ši karta buvo parduodama nuo 2015 iki 2022 metų.

Kokį variklį naudoja ProMaster City?

Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje jis naudojo 2.4 litro benzininį variklį.

Kokios yra „Ram ProMaster City“ degalų sąnaudos?

JAV EPA bendras rodiklis yra 24 MPG. Mažiausios nurodytos sąnaudos Kanadoje yra 9,8 L/100 km pagal NRCan penkių ciklų testą.

Ar ProMaster City buvo parduodamas Europoje?

„ProMaster City“ buvo parduodamas Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Jam giminingas „Fiat Doblò“ buvo parduodamas Europoje „Fiat“ vardu.

ProMaster City second generation (2015–2022)

Ram ProMaster City second generation
Nuotrauka: Mr.choppers / Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0

Modelio kodai: Type 263 (636) · Parduodama: Jungtinės Valstijos ir Kanada · Šaltiniai: cars.com, en.wikipedia.org, fcapresskit.ca

Trumpai: Ilgis 4 390–4 756 mm Specifikacijos, patikimumas ir visos versijos →

Jungtinės Valstijos 1 versija

JAV parduoti modelių metai, remiantis EPA ir Energetikos departamento (fueleconomy.gov) duomenimis. MPG pagal EPA testą; litrai 100 kilometrų = 235,215 ÷ MPG.

Metai ir versijaVariklisDegalaiPavarų dėžėPavaros rataiSąnaudos (mišriuoju ciklu)CO₂
2015–20222,4 lBenzinas9 pavarų automatinėPriekiniai varomieji ratai24 MPG (9,8 l/100 km) EPA232 g/km

Kanada 1 versija

Kanadoje parduoti modelių metai, remiantis Kanados gamtos išteklių ministerijos degalų sąnaudų įvertinimais (5 ciklų testas).

Metai ir versijaVariklisDegalaiPavarų dėžėSąnaudos (mišriuoju ciklu)CO₂
2015–2022Special purpose vehicle2,4 lBenzinas9 pavarų automatinė9,8–9,9 l/100 km 5 ciklų225–232 g/km

Ram ProMaster City saugos atšaukimo kampanijos

9 oficialios „Ram ProMaster City“ saugos atšaukimo kampanijos iš NHTSA (JAV), DVSA (Jungtinės Karalystės) ir ES „Safety Gate“, nuo naujausių. Atšaukimo kampanijos remonto darbai gamintojo atstovybėse paprastai atliekami nemokamai.

  • Posūkio signalo gedimas gali likti nepastebėtas2019–2021
  • Saugos diržų ritės gali per anksti išsijungti2021
  • ABS modulio pažeidimas gali sumažinti stabdymo veiksmingumą2020–2021
  • Vairo mechanizmas gali įtrūkti ir praleisti skystį2018
  • Padangų informacinėje lentelėje gali būti nurodytas neteisingas vietų skaičius2018

Peržiūrėkite 9 saugos atšaukimo kampanijas

Panašūs kitų gamintojų modeliai

Oficialūs rodikliai matuojami pagal standartines bandymų procedūras ir skirtingose rinkose skiriasi. Jūsų automobilio sąnaudos priklauso nuo to, kaip, kur ir kokiomis sąlygomis vairuojate.